Wymarzone Konto w Raiffeisen Polbanku – opinie, opłaty, koszty

konto wymarzoneDzisiaj, testuję konto Raiffeisen Banku o wdzięcznej nazwie „Wymarzone Konto”, szeroko reklamowane, jako idealnie dopasowane konto do potzreb klientów takie “konto ze snów” :). Sprawdzam też opinie klientów, czy to prawda, czy raczej kolejna „ściema” z piękną nazwą i najeżoną gwiazdkami tabela opłat i prowizji (jak u większości konkurencji).

Raiffeisen Polbank zaskoczył ostatnio klientów swoją ofertą rachunku osobistego, co do którego daje gwarancję, że będzie zawsze darmowy w zakresie podstawowych usług. Ten właśnie fakt oraz inne interesujące udogodnienia powodują, że zdaniem zarządzających, konto zasługuje na miano wymarzonego. Warto zatem przyjrzeć się bliżej ofercie banku, aby sprawdzić, na ile te zapewnienia mają podstawy w rzeczywistości.

Trzeba przyznać, że faktycznie nowe konto oferuje możliwości dotąd raczej niedostępne.

Przede wszystkim atrakcyjny rachunek osobisty, z zachowaniem jego wyjątkowego charakteru, może założyć nie tylko nowy klient, ale także osoby, które już wcześniej korzystały z usług banku Raiffeisen.

Jakie zalety ma Raiffeisen Polbank Wymarzone Konto?

Oprocentowane konto osobiste

Po drugie, co jest na rynku usług bankowych ewenementem, mamy w tym przypadku do czynienia z oprocentowaniem konta osobistego, czego w innych bankach albo nie ma wcale, albo jeśli jest, to odsetki są naliczane w jakiejś zupełnie ułamkowej części procenta, podczas gdy na Wymarzonym Koncie wynoszą one, w zależności od wysokości środków na rachunku. Jeśli zaś ktoś pragnie uzyskać wyższe oprocentowanie swojego wkładu, może skorzystać z oferty lokaty mobilnej z odsetkami na poziomie 4% lub innych produktów oszczędnościowych.

Opłaty konta Raiffeisen PolBank – wymarzone? Chyba nie.

A jak wygląda wieczysta gwarancja zerowych opłat? Nie zapłacimy nic za otwarcie i prowadzenie konta oraz za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Nie ma i nie będzie żadnych kosztów wpłaty gotówki w oddziałach banku oraz jednej wypłaty w miesiącu. Nie ma w tej chwili żadnej opłaty za przelewy zewnętrzne i wewnętrzne.

Niestety za użytkowanie karty debetowej Pay Pass musimy zapłacić 6 zł miesięcznie i jest to opłata nieunikniona.

Jest to poważna wada tej oferty, gdyż bank nie przewidział jakiegokolwiek zwolnienia z tej opłaty za transakcje kartą.

Zobacz Szczegóły Opłat na stronie Banku

 

Posiadając Wymarzone Konto Osobiste klient ma też dostęp do limitu zadłużenia na dowolny cel, do wysokości nawet 100 tysięcy złotych, może również stać się uczestnikiem programu Lojalny Bank, w ramach którego może założyć lokatę na preferencyjnych warunkach, otrzymać atrakcyjny kredyt lub uniknąć rocznej opłaty za kartę. Klienci mają też do dyspozycji Wymarzone Konto Lokacyjne, które jest wyżej oprocentowane od konta osobistego. Można naturalnie mieć zastrzeżenia co do braku pewnego rodzaju zachęt dla nowych klientów, które spotykamy w konkurencyjnych bankach, na przykład rabatów zakupowych czy opcji cash back, jeśli chodzi o kartę płatniczą.

Mimo to jednak oferta Raiffeisen Polbanku w zakresie kont osobistych, a zwłaszcza Wymarzone Konto, wydaje się bardzo atrakcyjna.

Załóż Konto na stronie Banku

 

 

A jakie są wasze opinie o tym koncie?

33 komentarze

 • Konto byłoby wymarzone gdyby nie sztywna opłata za kartę debetową.
  Bezsprzecznie POWINIEN BYĆ WARUNEK ZWALNIAJĄCY Z OPŁATY, jesli klient wykręci nią obrót kompensujący bankowi owe 3 zł. Inaczej jest to niepotrzebna łyżka dziegciu w beczce miodu.
  Na tym braku elastyczności bank traci więcej niż 3 zł, bo takie konto nie może być podstawowym ROR-em i u mnie po zakończeniu promocji Comperii leży puste. Pewnie jest tak u wielu klientów. Dziwię się marketingowcom Raiffeisen, że są tacy bezmyślni.

  • W zasadzie byłabym skłonna zapłacić nawet więcej za karte, bo korzyści z posiadania tego konta znacznie przewyższają tą naprawdę niewielką kwotę. A korzyści to na pewno oprocentowanie i pakiet ubezpieczeń, nie wspominając o reszcie 🙂

 • Wiesz co Fabian, nie czepiajmy się tych 3 zł za kartę debetową w Raiffeisen Polbank, bo np. w mBanku mam konto i często zdarza mi się niestety zapłacić te (chyba teraz jest 4 zł), bo po prostu nie korzystam z karty, a że mam 3 konta, to z każdego regularnie wypłacać jest ciężko. Jak jesteś człowiekiem, który zarabia normalne pieniądze i normalnie chodzisz do pracy, to nie ma co płakać. Ile razy wydajesz 3 zł na jakieś inne pierdoły 🙂 A konto w Raiffeisen Polbank jest dobre i przede wszystkim bezpieczne. Czytałem kiedyś, że mają jedne z najlepszych systemów zabezpieczeń.

 • Wieczysta gwarancja braku opłat w koncie w tym Banku jak na razie u mnie działa więc jest to 100% prawdy. Konto mam od jakichś 6 miesięcy i jak dotąd nie naliczyli mi żądnej opłaty ani a kartę anie za przelewy czy samo prowadzenie konta.
  Tak więc podsumowując konto bankowe w Raifeisen wypada o niebo lepiej niż moje poprzednie konto w PEKAO gdzie miałem opłaty i dość wysokie jak na czasy gdzie można mieć konto bez opłat, tak więc jeśli jeszcze się zastanawiacie to upewniam wam i wydaje dla konta w Rajfeisen pozytywna opinie klienta 🙂

  • No ciekawa czy ta wieczysta gwarancja braku opłat w koncie będzie też wieczysta o Polbank już w swoim czasie miał kilka wpadek co prawda z kredytami ale mam nadzieje, że teraz nie zawiedzie swoich klientów.
   Mój znajomy ma to konto jakieś pół roku i ostatnio właśnie z nim rozmawiałem na ten temat bo tez mia potrzebne taki darmowe konto i nie narzeka – mówi, że faktycznie przez ten czas nie naliczyli mu żadnych opłat i wszystko ma darmowe. Ja też na 99% założę konto właśnie w Raiffeisen bo z tego co widzę to oferuję jedne z najlepszych warunków na runku kont osobistych.

 • No wszystko fajne ale opłata za użytkowania karty pay pass to mała przesada chyba nie?
  Zastanawiałem się właśnie nad tym kontem osobistym w Raifeien ale zrezygnowałem na rzecz mBanku, ponieważ tam także mamy darmowe konto ale to w pełni darmowe bez opłat za użytkowani karty tak jak to jest w tym przypadku.
  Poza tą opłatą wszystko wygląda naprawdę dobrze, szkoda, że nie zrobili jak w wielu innych bankach – czyli anulowanie opłaty za kartę po wykonaniu karta transakcji na jakąś określoną kwotę np 300 złotych – taka minimalna kwota transakcji jest w innych bankach z tego co się orientuje.

  • Konto jest ok i widzę, że wiele osób dyskwalifikuje je ze względu na opłaty 3 złote za używanie karty ale nie mają pojęcia o tym, że w innych bankach (praktycznie we wszystkich) jest ta sama opłata ale warunkowo zwalniana czyli trzeba wykonać np.: transakcje na minimum 400 złotych miesięcznie, żeby ta kartę mieć faktycznie za darmo… i czy to jest uczciwe i jest ok? Miałem konto już nie będę pisał w jakim banku ale też miało być darmowe a nie było… opłata była doliczana za karte bo nie zawsze się przypilnuje zeby mieć na tyle obrotu na karcie… a tutaj jasno – 3 złote i żądnych opłat więcej.

 • Jedno z moich kont to właśnie konto w Raiffeisen Bank. Nie ma tam jakiś szczególnych minusów, ale też plusów nie ma. Zostałem w tym banku bo wcześniej miałem Polbank i jakoś tak przeszedłem. Obecnie może to nie jest jedno z najlepszych kont, ale na pewno jest stabilne i nie zmienia zasad tak często jak na przykład mBank, przez co moim zdaniem traktuje klientów bardziej poważnie.
  Niestety nie wszystkie banki traktują klientów poważnie i na początku obiecują cuda, a później okazuje się, że te cuda są po miesiącu czy dwóch wyprowadzane z oferty.

  • No dokładnie ja mam taką sama opinie o Polbanku ale i o innych bankach – bo tam jest bardo podobnie.
   Warto czytać regulaminy bo promocyjne warunki, które sa w reklamach czy cach back i inne są tylko przez jakiś czas a później po cichu są wyłączane i nawet nie wiadomo kiedy dochodzą jakieś opłaty a promocji już nie ma…
   Ta tez jest w PolBanku – chociaż ten Bank pod względem konta nie jest najgorszy, warunki trochę uległy zmianie ale mimo to konto jest darmowe jeśli tylko sie go używa i używa się karty.

 • Jak dla mnie konto w Raiffeisen jest naprawdę wymarzone, wprost genialne. Nareszcie jakiś Bank pomyślał o klientach, którzy chcą OSZCZĘDZAĆ nie przelewając przy tym pieniędze na lokaty czy konta oszczędnościowe 🙂 Tutaj w Raiffeisen mam jakby konto oszczędnościowe ZA DARMO gdzie w innych bankach ludzie płacą za takie konta a ja mam tutaj darmowe wszystko i do tego oprocentowanie które rośnie im więcej ma sie kasy na koncie:
  0,375 % dla kwot 1 – 3 000 zł,
  1,125 % dla kwot 3 000,01 – 10 000 zł
  1,5 % dla kwot powyżej 10 000 zł.

  nieźle nie? ja oceniam to konto 5/5 🙂

  • Ja także oceniam na 5/5.
   To jest konto takiej nowej generacji dla ludzi aktywnych, tych o nie lubią gdy ich pieniądze leżą bezczynnie. Co prawda mam to konto dopiero jakieś 4 tygodnie ale jestem naprawdę zadowolony bo wszystkie warunki, które zostały opisywane w reklamie sa prawdziwie – wszystko działa, wszystkie bonusy zostały mi naliczone także naprawdę to wymarzone konto zasługuje na ocenę 5/5 w moich oczach 🙂 i w oczach innych klientów z tego co widze powyżej bo masa osób pozytywnie je ocenia z tego co widać.

 • Ja nie ma konta w Raiffeisen – to od razu powiem ale miałem kiedys tam kredyt jeszcze w Polbanku i szczerze powiem po tamtych doświadczeniach to nie polecił bym tego banku naprawdę nikomu. Było to co prawda dobre kilkanaście lat temu jeszcze przed połączeniem ale tak jak piszę, nie mam zbyt dobrych wspomnień i myślę, że warto poczytać obecnych opinii ogólnych o obsłudze banku bo jeśli to zostało to nie warto zakładać tam konta. Lepiej wybrać bank, który ma dobrą opinie i cieszy sie nią od dawna – a takich banków w PL nie brakuje

 • Ja słyszałem, że Raiffeisen nie jest zbyt przyjaznym bankiem jeśli chodzi o obsługę klienta. Z jednej strony mają reklamy, że wszystko możecie załatwić przez telefon. Mhm… Spróbujcie zadzwonić na infolinie i zapytajcie się ile Wam zostało kredytu do spłacenia. nie ważne czy to kredyt gotówkowy czy hipoteczny. Zapytajcie w końcu jaka rata kredytu jest do spłacenia. nie uda Wam się zbyt łatwo uzyskać odpowiedzi na ten temat. Będą wysyłali Was do placówek i nikt nie będzie w stanie obsłużyć systemu.

  • Heh fajnie to wymyślili z tym oprocentowaniem bo faktycznie żaden ROR nie jest oprocentowany a na pewno nie tak wysoko jak tutaj w Raiffeisen i wszystko byłoby super gdyby nie to, że jest ta opłata za kartę 3 złote – wiele osób pewnie dyskwalifikuje to konto właśnie przez to, że jest ta opłata ALE jakby się tak zastanowić – jeśli trzyma się na takim koncie osobistym większa sumę pieniędzy około 5000 złotych to już część tej opłaty się odbiera za oprocentowanie tak?
   Nie wiem za bardzo jak to sie przelicza ale na mój rozum to zachęca do założenia tego konta bo można więcej zyskać. tak?

 • Znalazłem takie informacje gdzieś w internecie, czy ktoś mógłby powiedzieć mi czy są prawdziwe czy nie?

  0 zł za prowadzenie konta, jeśli przekazujesz na nie wynagrodzenie.
  Czy faktycznie wystarczy przelewać tam co miesiąc pieniądze? Jaka to musi być kwota?

  0 zł za wypłaty w Raifeiisen z bankomatów w Polsce i za granicą
  To akurat chyba jest prawda, bo w wieku miejscach znalazłem tę informację. Czy na sto procent?

  0 zł za kartę debetową 4% na promocyjnej lokacie 2-miesięcznej.
  Czy ta lokata w Raiffeisen jest jeszcze aktualna? Ogólnie moim zdaniem nie ma w tym jakiegoś dużego szału, ale zawsze coś.

 • Ja bym na to konto się nie zdecydował.
  Przeraża mnie podejście tego Banku do opłat za kartę paypas – wszędzie każdy Bank oferuje za darmo te karty i używanie a tutaj opłata 3 złote i bez względu na to czy płacimy nią 1000 zł miesięcznie czy 100 zł miesięcznie.
  Pozostałe warunki bardzo podobne do innych kont bankowych no ale jak dla mnie to ta opłata za kartę ich przekreśla – zresztą szukałem teraz konta i sprawdzałem rankingi i w żadnym nie było konta w Raiffeisen także sprawa jest jasna jak dla mnie

 • raiffeisen daje dobre warunki z tym kontem. poza zawsze mile widzialnymi darmowymi przelewami i wypłatami ze wszystkich bankomatów, mamy też ubezpieczenie i oprocentowanie środków. polecam

 • Jak dla mnie ta nieunikniona opłata za używanie karty paypas jest chora – w innych bankach jak sie nie używa karty to jest opłata a tutaj odwrotnie – czy im się tutaj cos nie pomyliło???
  Poza tym konto wydaje się być ok, gdyby nie ta opłata to faktycznie konto byłoby wymarzone bo nigdzie indziej, w żadnym innym banku nie ma tak dobrego konta gdzie wszystko inne, przelewy, wypłaty ze wszystkich bankomatów w PL a nawet wypłaty w placówkach sa za darmo…
  Ta opłata za kartę to faktycznie wielki minus dlatego ja daje tylko ocenę 2

 • PytanieoRaiffeisen

  A ja mam pytanie o konto w Raiffeisen banku i Polbanku. Teraz te banki są połączone, ale jakieś dwa lata temu to były dwa osobne banki. Czy są tu osoby, które miały konto albo w Raiffeisen albo w Polbanku i musiały skorzystać z przejścia do połączonego banku po cesji tych dwóch instytucji?
  Chodzi mi o to, czy oferta zmieniła się jakoś na korzyść klienta. A pytam z czystej ciekawości, bo planuję nieśmiało założyć konto w Raiffeisen Polbanku, tylko zastanawiam się czy znów nie wymyślą jakiegoś przejścia czy zmiany.

 • A słyszeliście, że Chińczycy są zainteresowani kupieniem Raiffeisen Polbank? Agencja Routers donosi, że Fosun International, chińska korporacja inwestycyjna jest zainteresowana inwestowaniem w ten bank. Tylko jak dadzą ciekawą ofertę na wykupienie pakietu większościowego, to może okazać się, że chińczycy kupią ten bank.
  Co Wy na to? czy myścicie, że wtedy oferta może się jakoś zmienić na dobre czy na złe? Z punktu widzenia klienta, to mi jest obojętne kto będzie właścicielem, Chińczyk czy Niemiec (bo obecnie to niemiecki bank)

 • Ja mam pytanie o tę kwestię związaną z oprocentowaniem konta. Jest jakieś Wymarzone konto czy coś takiego w Raiffeisen Polbank, prawda? Czy to jest tak, że w przypadku posiadania mniej niż 3000 zł, wtedy nie ma się żadnego oprocentowania, powyżej 3000 zł jest już ponad 1 punkt procentowy, a powyżej 10 000 zł jest o 1,5% (czyli od biedy by bylo jak na konto bankowe). Teraz pytanie, jak to jest naliczane. Czy musze np. przez miesiąc mieć te środki na koncie, czy wystarczy wejść na ten próg i po 2 dniach wypłacić pieniądze i jest kapitalizacja dzienna od kwoty która była w danym dniu na koncie?

 • Tak właściwie to całkiem pożądna oferta, 3 zł za kartę miesięcznie to chyba nie majątek, a jest wiele bonusów:

  “Posiadając Wymarzone Konto Osobiste klient ma też dostęp do limitu zadłużenia na dowolny cel, do wysokości nawet 100 tysięcy złotych, może również stać się uczestnikiem programu Lojalny Bank, w ramach którego może założyć lokatę na preferencyjnych warunkach, otrzymać atrakcyjny kredyt lub uniknąć rocznej opłaty za kartę”

 • No Ci to dali!!!
  Ja nie polecam konta w tym Banku bo maja opłaty – chyba już żaden bank w obecnym czasie nie ma stałej opaty tak jak tutaj za kartę paypas 7 złotych – wszędzie, w każdym banku są takie opłaty ale przy używaniu karty co miesiąc opłata ta jest anulowana a Raiffeisen chce zarobić na klientach i widac jak to się dobija.
  Przeglądając opinie wyżej widzę, że nie tylko ja mam takie zdanie na ich temat – na pewno się to odbije na klientach bo mając do wyboru całkowicie darmowe konta jak mBanku czy Smart bank to po pchać się w koszt w tym Banku?

 • Nie wiem czemu tak jest, ale w Polsce istnieje takie przekonanie, że jak coś jest niemieckie, to jest najlepsze. Warto też pamiętać, że jest przede wszystkim drogie i ten bank jest jak dla mnie drogi. Jeśli Cię na niego stać, to se miej, ale jeśli jesteś typowy zjadacz chleba, to sobie odpuść to konto, bo wyjdzie Ci bokiem. Mają kilka opłat stałych, których z tego co wiem nie da się nijak ominąć. Moż to dobry bank dla firm, ale nie wiem, bo nie mam firmy 😉
  Polbank na drugiej pozycji pokazuje kto kogo wciągnął nosem i kto rządzi w polskiej bankowości.

 • Chcę założyć konto firmowe w Raiffeisen, ale zastanawiam się jeszcze nad BPH.
  Każdy z tych banków ostatnio jest bardzo mocno reklamowany. Nie ukrywam, że średnio mam czas na szczegółowe porównywanie tego, w jakiej placówce bardziej opłaca się założyć konto. O każdej na upartego możemy usłyszeć wiele dobrego. Dlatego wolę się dowiedzieć czegoś więcej od aktywnych użytkowników takich kont firmowych. Na czym się przejechaliście, a tak naprawdę co Was najbardziej zadowala. Czy po raz drugi wybralibyście swój bank na założenie konta firmowego, czy raczej poszukalibyście czegoś kompletnie innego?

 • Mnie przekonało tutaj to oprocentowanie konta 🙂
  Żaden inny bank nie oferuje go na takim “darmowym” koncie… Widze, że wiele osób przyczepiło się do opłaty za kartę tej 3 złote ale czy faktycznie jest to tak dużo za kartę, gdzie wszystko inne jest darmowe bez haczyków i kręcenia? W innych bankach tak właśnie jest, karta niby darmowa ale zapomnisz nią zapłacić na jakąś kwotę i 5 czy 8 złotych zabierają… tak więc raiffeisen i tak jest w porządku wg mnie – od razu ustalił opłatę, dał oprocentowanie i jak dla mnie jest ok.

 • Ja wybierając bank, w którym chciałem założyć konto patrzyłem głównie na to czy prowadzenie konta jest darmowe-tutaj tak właśnie jest i na to czy wypłata gotówki we wszystkich bankomatach w kraju także jest darmowa- i tutaj również się to zgadza. Muszę szczerze powiedzieć, że jest to najkorzystniejsze konto jakie do tej pory miałem ( a było ich trochę). Nie podoba mi się tylko to, że przelew internetowy w euro kosztuje 5zł ;/ nie wiem jak jest w innych bankach ale niestety byłem ostatnio zmuszony zrobić parę takich przelewów i troszkę kaski na tym straciłem ;/ No ale mówi się trudno żyje się dalej 🙂

 • Ja już mam dość tego, że trzymam pieniądze w banku i całe G z tego mam. W każdym Banku na koncie osobistym nie ma nic tylko są same opłaty – a jak ktoś chciałby zarabiać i nie przelewać sobie tych pieniędzy na żądne lokaty czy konta oszczędnościowe? Nie ma takiej oferty – poza Raiffeisenem oczywiście – tylko ten Bank wyszedł z taka propozycja no i jak widać ma zwolenników i to bardzo wielu zwolenników tej opcji – chyba te pozytywne opinie nie kłamią?
  Ja także wyrażam pozytywna opinię na temat tego konta – zdecydowanie najlepsza opcja konta osobistego dla osób aktywnych, które zarabiają i chcą żeby jego kasa tez zarabiała na koncie.

 • Jak dla mnie bardzo kusząca oferta, posiadam już jedno konto w Raiffaisen polbank chyba od 2010 roku i jestem bardzo zadowolona, nie ma nadmiernych, wymuszonych kombinacji, jak w innych bankach, co do opłaty 3 zł jest ona bardzo niewielka biorąc pod uwagę, że ostatnio mój chłopak w banku, którego nazwy nie będę tutaj przytaczać płaci 5 zł za każdą wypłatę z bankomatu innego niż owego banku o czym na początku nie było mowy, bo można było korzystać ze wszystkich bankomatów do woli bezpłatnie a po 3 miesiącach posiadania konta takie rozwiązanie wprowadzono, najbliższy bankomat z którego bezpłatnie może wypłacić jest 16 km. od naszej miejscowości, 3 zł więc miesięcznie to bardzo niewiele w moim odczuciu.

 • Jak dla mnie bardzo kusząca oferta, posiadam już jedno konto w Raiffaisen polbank chyba od 2010 roku i jestem bardzo zadowolona, nie ma nadmiernych, wymuszonych kombinacji, jak w innych bankach, co do opłaty 3 zł jest ona bardzo niewielka biorąc pod uwagę, że ostatnio mój chłopak w banku, którego nazwy nie będę tutaj przytaczać płaci 5 zł za każdą wypłatę z bankomatu innego niż owego banku o czym na początku nie było mowy, bo można było korzystać ze wszystkich bankomatów do woli bezpłatnie a po 3 miesiącach posiadania konta takie rozwiązanie wprowadzono, najbliższy bankomat z którego bezpłatnie może wypłacić jest 16 km. od naszej miejscowości, 3 zł więc miesięcznie to bardzo niewiele w moim odczuciu.

 • Szukam właśnie konta odpowiedniego dla siebie, ponieważ zaczynam pracę i potrzebuje przelewać swoją wypłatę na konto. Znalazłem Wymarzone Konto Osobiste w Raifeeisen POLBANK, w którym jest 0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, 0 zł za wpłaty gotówki w oddziale i 0 zł za 1 wypłatę miesięcznie w oddziale no i wszystkie środki zgromadzone na koncie są oprocentowane, więc oferta banku jest naprawdę świetna. Poza tym Czytałem wiele różnych opinii o Banku Raifeeisen PLBANK i większość była dobra, a nawet bardzo dobra. W każdym razie skłaniam się ku niemu i chyba właśnie w nim założę swoje Wymarzone Konto

 • Witam wszystkich, również posiadam konto w Raiffaisen Polbank i jak wielu innych wypowiadających się tutaj jestem zadowolona z usług banku. Zastanawiam się jednak nad zmianą konta na to opisane w artykule. Mam jednak pytanie jak rozumieć ten fragment artykułu:”Posiadając Wymarzone Konto Osobiste klient ma też dostęp do limitu zadłużenia na dowolny cel, do wysokości nawet 100 tysięcy złotych, może również stać się uczestnikiem programu Lojalny Bank, w ramach którego może założyć lokatę na preferencyjnych warunkach, otrzymać atrakcyjny kredyt lub uniknąć rocznej opłaty za kartę. Klienci mają też do dyspozycji Wymarzone Konto Lokacyjne, które jest wyżej oprocentowane od konta osobistego”. Czy ktoś dokładniej wie o co chodzi i mógłby nieco skrótowo opisać jakie kryteria trzeba spełniać?

 • – BRAK opcji payYou!
  – zmiana limitów na karcie następuje dopiero po kilku dniach
  – aplikacji na telefon NIE trzeba „parować” z bankowościa On-line… wystarczy, że ktoś zna Twoje dane i ma dostęp banku przez aplikacje. Z poziomu Bankowości On-lie możesz tylko zablokować dostęp do aplikacji na danym urządzeniu – ale to juz tzw. „musztarda po obiedzie” jak coś sie stanie…
  – BRAK mozliwośći nadania i zalogowania sie do ePEAP profilu zaufanego poprzez Raiffeisen

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *