680 zł do zgarnięcia w promocjach Santander Banku

promocje santander

W pięciu równoległych promocjach Santandera nowy klient może zarobić 330 zł w gotówce, 50 zł na karcie zakupowej oraz odzyskać do 300 zł wydatków na media. Do tego korzystnie ulokuje nawet 100 tys. zł oszczędności.


Po przejęciu jesienią 2018 r. Deutsche Banku Santander stał się trzecim graczem na polskim rynku. Jednak rozwija się również organicznie, w czym pomagają mu atrakcyjne promocje. W trwających obecnie ofertach specjalnych, nazwanych pakietem korzyści, można zyskać w sumie aż 680 zł.

Na pełną pulę składają się takie nagrody jak:

 • 100 zł w gotówce i 50 zł w bonie do Biedronki za otwarcie Konta Jakie Chcę,
 • 80 zł za otwarcie konta z polecenia,
 • 150 zł za wpływ wynagrodzenia i używanie rachunku,
 • do 300 zł zwrotu za rachunki opłacane z konta.

Konto Jakie Chcę z bonusem 150 zł

Akcję, w której zyskać można 100 zł w gotówce i 50 zł w formie karty zakupowej do sklepów Biedronka, Santander organizuje z firmą Rankomat i platformą eBroker. Kieruje ją do nowych klientów. W myśl regulaminu chodzi o osoby, które na dzień złożenia wniosku nie mają w Santanderze konta osobistego. Co z innymi produktami? Są dozwolone, czyli nie wykluczają z udziału.

By zdobyć nagrodę, należy:

 1. Zarejestrować się na stronie promocji
 2. Wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej, by Santander mógł poinformować współorganizatora o spełnieniu przez nas warunków wypłaty premii
 3. Do 30 czerwca poprzez otrzymany link złożyć wniosek o ROR z kartą
 4. Wyrazić zgody marketingowe oraz na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
 5. Do 15 lipca zawrzeć umowę
 6. W ciągu miesiąca od otwarcia konta zasilić je łącznie min. 1000 zł i wykonać pięć płatności bezgotówkowych kartą albo Blikiem.

 

Uwaga! Warto we wniosku podać również kod polecającego (np. mój kod 1014625149 ) – zapewni to szansę zyskanie dodatkowych 80 zł (o czym więcej dalej :))

O spełnieniu wymogów organizacja kierowana przez Michała Gajewskiego poinformuje do 21 sierpnia. Od tego dnia mamy siedem dni na uzupełnienie danych (PESEL oraz numer Konta Jakie Chcę) umożliwiających przekazanie bonusu. W tym celu organizator prześle nam link do stosownego formularza. Premia pieniężna zostanie wypłacona do 31 sierpnia. W tym samym czasie otrzymamy też numer karty podarunkowej umożliwiającej zakupy w Biedronce.

80 zł za otwarcie Konta Jakie Chcę z polecenia

Promocję z nagrodą o wartości 150 zł można połączyć z ofertą, w ramach której Santander płaci za otwarcie Konta Jakie Chcę z polecenia. Chodzi o akcję „Polecam mój Bank – edycja IV”. W niej bonus wynosi 80 zł.

By go zdobyć, trzeba być nowym klientem organizacji prowadzonej przez Michała Gajewskiego. Z udziału wykluczone są osoby, które miały w niej ROR w złotówkach od 1 maja 2018 r.

Poza zawarciem umowy o konto z kartą uczestnicy promocji muszą:

 1. Podczas składania wniosku podać kod polecający (można skorzystać z mojego sprawdzonego kodu: 1014625149)
 2. Wyrazić zgody marketingowe (marketing elektroniczny i telefoniczny)
 3. Wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej polecającemu o fakcie przyznania nam nagrody
 4. Wyrazić zgodę na elektroniczną formę przekazywania korespondencji
 5. Zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej
 6. Wykonać transakcje kartą albo/i Blikiem na łącznie min. 300 zł
Uwaga! Na realizację dwóch ostatnich zadań mamy czas do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta, ale nie później niż 31 października. Nagroda zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po wykonaniu regulaminowych zadań.

Jednak – jeśli chcemy zdobyć też 150 zł w promocji „Konto Jakie Chcę z bonusem” – umowę musimy zawrzeć najpóźniej 15 lipca. W takim układzie warunki przyznania 80 zł w programie rekomendacyjnym „Polecam mój Bank” musimy spełnić najpóźniej do 31 sierpnia. Zatem premię zgarniemy najpóźniej 30 września.

150 zł za przeniesienie wynagrodzenia do Santander Banku

W promocji „150 zł za konto z wynagrodzeniem – III edycja” uczestniczyć mogą nowi klienci. Są nimi osoby, które w okresie 1.04.2018 r. – 5.05.2019 r. nie posiadały ani nie były współposiadaczami żadnego konta osobistego w złotych polskich prowadzonego przez Santander (i jego poprzednika, czyli BZ WBK). Obostrzenie to nie dotyczy kont oszczędnościowych.

W tej akcji Santander przyznaje premię, gdy uczestnik:

 1. Do 31 lipca otworzy Konto Jakie Chcę z kartą
  Lecz wskazane jest, by zrobił to najpóźniej 15 lipca, gdyż wtedy może zdobyć bonusy w równoległych promocjach
 2. Wyrazi zgody marketingowe i na otrzymywanie informacji handlowej
 3. W miesiącu zawarcia umowy o ROR złoży w banku (na infolinii albo systemie transakcyjnym) dyspozycję przekazywania wynagrodzenia (pensja, emerytura, renta, stypendium) na nowo otwarte konto
 4. W każdym z trzech kolejnych miesięcy następujących po złożeniu dyspozycji otrzyma wpływ wynagrodzenia w jednorazowej wysokości min. 1000 zł (chodzi o jedną transakcję) i wykona kartą co najmniej pięć płatności bezgotówkowych.

Jeśli więc Konto Jakie Chcę otworzymy w czerwcu i w tym samym miesiącu złożymy dyspozycję przelewania na nie wynagrodzenia, promocyjne wymagania (wpływy + operacje plastikiem) będziemy musieli spełnić w lipcu, sierpniu i wrześniu.

Nagroda zostanie przekazana do końca miesiąca następującego po trzecim wpływie wynagrodzenia i zrealizowaniu pięciu transakcji bezgotówkowych kartą. W naszym przypadku będzie to 31 października.

Money-back 1% za rachunki za media

To oferta dla każdego posiadacza Konta Jakie Chcę, nie tylko nowego klienta. Polega na zwrocie 1 proc. od każdej opłaconej z ROR-u faktury za:

 • gaz,
 • prąd,
 • TV,
 • internet,
 • telefon.

By otrzymać money-back, należy przed pierwszą płatnością na rzecz danego dostawcy zgłosić go do banku. W miesiącu można odzyskać maksymalnie 25 zł, czyli do 300 zł w ciągu roku. Co prawda w praktyce premia nie będzie duża (ok. kilku złotych miesięcznie), ale program obowiązuje do odwołania.

2,7% na koncie oszczędnościowym

Warto wspomnieć, że wszyscy klienci Santander Banku mogą też skorzystać z atrakcyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Chodzi o Konto systematyczne, którego promocyjna stawka 2,7 proc. w skali roku jest naliczana w przypadku zasilenia rachunku w danym miesiącu min. 20 zł poprzez zlecenie stałe z Konta Jakie Chcę. W ten sposób bank mobilizuje do regularnego odkładania nadwyżek.

Uwaga! Podwyższone odsetki przysługują do salda 20 tys. zł. Na szczęście klient może otworzyć nawet pięć Kont systematycznych, czyli korzystanie ulokować nawet 100 tys. zł.

Prowadzenie rachunku odbywa się bezpłatnie. W każdym miesiącu można jeden raz bezpłatnie wycofać z niego pieniądze. Za każdy kolejny transfer zapłacimy 10 zł.

Ile kosztuje konto osobiste w Santander Banku?

Samo Konto Jakie Chcę Santander prowadzi za darmo. Zapłacić możemy za obsługę karty do rachunku (5 zł) i wypłaty z obcych bankomatów (5 zł).

Opłat tych unikniemy, jeśli w miesiącu wykonamy plastikiem co najmniej pięć płatności bezgotówkowych, a środki będziemy pobierać przy użyciu Blika. To ostatnie jest możliwe w 83 proc. bankomatów w Polsce. Można też za 7 zł miesięcznie wykupić abonament na transakcje kartą w maszynach krajowych.

Po uprzednim sprzężeniu z kontem walutowym w EUR, USD lub GBP Karta Dopasowana umożliwia płatności bez kosztów przewalutowania. Z tym że za usługę płaci się 9 zł miesięcznie (w cenie otrzymujemy bezprowizyjne wypłaty z urządzeń zagranicznych).

Na plus należy również zapisać możliwość wyboru organizacji płatniczej, której logo będzie widnieć na nośniku.

Uwaga! Aktualnie Santander jako jedyny na rynku oferuje darmowe przelewy ekspresowe (nie chodzi o transfery na numer telefonu, tylko tradycyjne operacje).

Mocną stroną jego konta osobistego są również liczne warianty płatności mobilnych. Pod tym względem instytucja zarządzana przez Michała Gajewskiego zdecydowanie góruje nad konkurencją. Umożliwia płacenie telefonem (i zegarkiem) z użyciem aż pięciu systemów:

 • Google Pay,
 • Apple Pay,
 • Blik,
 • Garmin Pay,
 • Fitbit Pay.
Podsumowanie

Wymagania stawiane przez Santander klientom chcącym zgarnąć kilkaset złotych premii pieniężnej nie są wygórowane. Praktycznie w każdej promocji sprowadzają się do zasilenia konta min. 1000 zł i używania karty. Trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość, ponieważ na niektóre nagrody pracuje się kilka miesięcy.

Znacznie trudniej będzie uzyskać sensowny zwrot za opłacanie mediów. Natomiast z uniknięciem kosztów posiadania rachunku również nikt nie powinien mieć problemów. Wystarczy, że nie będzie wypłać pieniędzy z obcych bankomatów lub będzie realizować takie transakcje Blikiem.

Załóż Konto Jakie Chcę i zgarnij do 680 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *