Promocja Pekao SA: 150 zł za Konto Przekorzystne

pekao promocja 100 zł

Na nowych klientów Banku Pekao, którzy zawrą umowę o konto osobiste i spełnią proste warunki, czeka premia w wysokości 100 zł. Kolejne 50 zł czeka na nich za rejestrację karty w programie Bezcenne chwile. Do tego mogą oni wziąć udział w loterii kartowej z nagrodą główną w postaci bmw i3.

Premia pieniężna to wciąż jedna z najskuteczniejszych zachęt do otwarcia konta. Świetnie zdają sobie z tego sprawę szefowie Banku Pekao, którzy kuszą nowych klientów 100-zł bonusem za zawarcie umowy o ROR. Do tego płacą nawet 1500 zł za skuteczne polecenia i 3400 pkt (wartych 50 zł) w programie Bezcenne Chwile Mastercardu (dawniej Pricless Specials). Na dokładkę daje szansę na wylosowanie w loterii elektrycznego BMW lub e-kart podarunkowych Allegro.

Kto może otrzymać premię za otwarcie konta w Banku Pekao?

Trwająca do 31 grudnia promocja skierowana jest do nowych klientów. Chodzi o osoby, które nie były stroną umowy o rachunek bieżący, oszczędnościowy ani lokatę przez cały od 1 stycznia 2019 r do 30 października 2020 r.

Jak zdobyć premię za otwarcie konta w Banku Pekao?

Krok 1.

Do 31 grudnia poprzez stronę promocji złożyć wniosek o Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium z kartą i aplikację PeoPay

Krok 2.

Do 31 grudnia zawrzeć umowę przez stronę banku lub w aplikacji z wykorzystaniem biometrii twarzy (metoda na selfie)

Polega to na zrobieniu smartfonem zdjęć twarzy i dokumentu tożsamości, które następnie są analizowane przez specjalne algorytmy.

Krok 3.

Przez cztery kolejne miesiące:

  • zalogować się do aplikacji,
  • zapewnić jednorazowy wpływ na rachunek 500 zł,
  • wykonać jedną płatność kartą lub aplikacją

Jako wpływ nie są uznawane wpłaty własne ani we wpłatomatach.

W przypadku uwinięcia się z pierwszym zadaniem jeszcze w listopadzie, kolejne musimy wykonać w grudniu, styczniu i lutym.

Gdybyśmy jednak pierwszą część wymogów zrealizowali dopiero w grudniu, kolejne będziemy musieli wypełnić w styczniu, lutym i marcu.

Przekazanie premii w promocji Banku Pekao

Nagroda w wysokości 100 zł zostanie przelana na konto otwarte w promocji. Przelew nastąpi do 30 kwietnia 2021 (dla kont założonych w listopadzie) lub do 31 maja 2021 (dla kont założonych w grudniu).

50 zł w punktach programu Bezcenne Chwile

Uczestnicy promocji nagradzani są również 3400 pkt (o deklarowanej wartości 50 zł) w programie Bezcenne Chwile. To program lojalnościowy prowadzony przez organizację Mastercard, w którym za każdą płatność wydaną przez bank kartą i aplikacją PeoPay zbiera się punkty, a te można wymienić na nagrody.

Do Bezcennych Chwil zapisujemy się na stronie akcji lub w systemie transakcyjnym Pekao24. Następnie wskazujemy cel gromadzenia punktów, który można zmienić w każdej chwili. Benefity pogrupowane są w kilku kategoriach, m.in. kulinaria, sport, zakupy, rozrywka, dom.

Standardowy przelicznik wynosi 2 pkt za każde 50 zł wydane kartą debetową lub PeoPay i 4 pkt za każde 50 zł wydane kartą kredytową. Punkty dopisywane są po każdej płatności.

Uwaga! Transakcje u 70 partnerów Mastercarda premiowane są dodatkowymi punktami – od 2 do 8 za każde 5 zł. Chodzi o takie marki jak np. stacje Circle K, Decathlon, Empik, Carrefour, Euro RTV AGD, Kolporter, Merlin, Telepizza, Cinema City, W. Kruk, Douglas, Vistula.

By zyskać 1000 pkt na start, należy do 31 grudnia zarejestrować się w programie i Mastercardowi zgody marketingowe. Punkty powitalne są ważne przez sześć miesięcy od ich dopisania, a to następuje w ciągu 14 dni roboczych od rejestracji.

Kolejne 2400 punktów można zdobyć za równie prostą rzecz, trzeba w ciągu 30 dni wykonać jedną płatność kartą lub zbliżeniowo przez aplikację PeoPay. Tu punkty zostaną naliczone po 30 dniach od spełnienia warunków.[/hide]

Loteria BMW i3

Klienci Pekao płacący kartami banku mogą wziąć udział w loterii kartowej, w której nagrodami są: elektryczne bmw i3 oraz e-karty podarunkowe Allegro o wartości 50 zł każda.

Każda płatność kartą debetową to dwa losy. Transakcje kartami kredytowymi oznaczają cztery losy. Im więcej operacji zrealizowanych do 1 stycznia 2021, tym więcej szans na wygraną.

Jak zwiększyć premie za założenie konta w Banku Pekao

Premia na start i wyższe oprocentowanie konta oszczędnościowego to nie wszystko, co możemy zyskać jako nowi klienci organizacji należącej do Grupy PZU. Kolejne zyski są do wypracowania w programie poleceń. Łącznie to nawet 1500 zł! Akcja trwa do 30 czerwca.

Uwaga! Nowy klient nie czerpie z programu poleceń żadnych korzyści – może tylko zdobyć standardową premię 100 zł na start, o którą walczy niezależnie od tego czy założy konto z polecenia, czy nie.

Ile kosztuje konto osobiste Banku Pekao?

Bank nagradza za otwarcie jednego z dwóch rachunków bieżących. Chodzi o Konto Przekorzystne albo Konto Świat Premium. Oba wiążą się z kosztami, ale po spełnieniu odpowiednich warunków można ich uniknąć.

Przy czym łatwiej to zrobić w przypadku Konta Przekorzystnego. Jak? Wystarczy co miesiąc zapewnić jednorazowy wpływ 500 zł i raz zapłacić kartą albo aplikacją. W przeciwnym razie organizacja kierowana przez Marka Lusztyna naliczy 6 zł (konto) i 3 zł (karta). Dodatkowo pobierze prowizję 2 proc. (min. 5 zł) za każdą wypłatę z obcego bankomatu. Natomiast po spełnieniu opisanych warunków klientowi przysługują dwie bezpłatne wypłaty w miesiącu.

A co z Kontem Świat Premium? Ono kosztuje 50 zł miesięcznie (brak opłaty pod warunkiem trzymania w banku min. 200 tys. zł). W zamian klient nie ponosi już kosztów obsługi karty. Może też bez limitów i za darmo podejmować gotówkę we wszystkich urządzeniach.

Uważajmy również na przelewy z konta oszczędnościowego. Bezpłatne są tylko te wykonywane w aplikacji. Za każdy transfer zlecany innym kanałem płaci się 7 zł.

Warto dodać, że bank wydaje kartę wielowalutową. Umożliwia ona płacenie bezpośrednio w jednej z kilku najpopularniejszych walut (USD, EUR, GBP, CHF), czyli daje oszczędności na przewalutowaniu. Do tego pozwala na bezprowizyjne wypłaty z maszyn zagranicznych.

Moja opinia o promocjach Pekao

Promocja Banku Pekao należy do najlepszych na rynku. W zamian za spełnienie prostych warunków (logowanie do aplikacji + wpływ 500 zł + jedna płatność kartą albo aplikacją) zyskuje się całkiem atrakcyjną premię.

Przy okazji unika się opłat związanych z utrzymaniem rachunku. Pewną wadą jest to, że na pełną nagrodę trzeba poczekać kilka miesięcy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *