Łatwe 250 zł w promocji konta BNP Paribas

bnp paribas promocja z premią 250 zł

Bank BNP Paribas dopiero zakończył niedawno obowiązującą promocję, a już po chwili wystartował z całkiem nową akcją “Razem w karnawale” z jeszcze łatwiejszym do uzyskania bonusem. W zamian za otwarcie darmowego ROR-u oraz jego aktywne używanie przez 2 miesiące nowy klient może zgarnąć w prosty sposób 250 zł w gotówce.

BNP Paribas to następca dobrze znanego BGŻ-tu. Przejął także Raiffeisen Polbank, dzięki czemu awansował do szóstki największych banków w Polsce. Słynie z częstych promocji kont osobistych i kart kredytowych.

BNP Paribas – Promocja 250 zł

W ramach jednej z takich akcji („Razem w karnawale”) nowi klienci BNP Paribas mogą zyskać nawet 250 zł w gotówce. Muszą tylko otworzyć ROR o nazwie Konto Otwarte na Ciebie i spełnić kilka warunków.

Uwaga! Co prawda oferta dostępna jest do 31 stycznia, lecz obowiązuje limit promocyjnych wniosków, który wynosi 3000. Tylko tylu klientów ma szansę na gratyfikacje.

Kim jest nowy klient?

Regulamin promocji stanowi, że to osoba, która w ciągu 12 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku nie miała konta osobistego w BNP Paribas.

Jak zyskać 250 zł, otwierając konto w BNP Paribas?

 

1. Do 31 stycznia zarejestrować się na stronie promocji i złożyć wniosek o konto z kartą

Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, zaznaczając wszystkie pola wyboru. Pamiętamy o zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy” (limit 3000 zgłoszeń).

2. Do 31 stycznia złożyć wniosek o ROR z kartą płatniczą i dostępem do bankowości elektronicznej

Wniosek online składa się tylko i wyłącznie poprzez link otrzymany z banku mailem po rejestracji. We wniosku trzeba podać te same dane, które wpisaliśmy do formularza.

3. Do 14 lutego zawrzeć umowę i aktywować kartę

Konto da się otworzyć na dwa sposoby: na stronie banku (akceptacja SMS-em) albo w aplikacji GOmobile (trzeba wykonać kilka zdjęć twarzy i dowodu osobistego, umowę zatwierdza się SMS-em). Kartę dostarczy kurier w ciągu 14 dni od zawarcia umowy. Aktywuje się ją z chwilą nadania PIN-u.

4. W lutym:

  • wykonać 1 przelew z konta,
  • dokonać 3 transakcji kartą.

5. W marcu:

  • wykonać 1 przelew z konta,
  • dokonać 3 transakcji kartą.
  • zapewnić wpływ na konto łącznie min. 500 zł,

Przelewy z konta można wykonywać zarówno za pomocą bankowości internetowej (Pl@net lub GOonline) jak i aplikacji mobilnej GOmobile.

Jako wpływy bank uznaje np. przelewy zewnętrzne (np. z rachunku posiadacza konta w innym banku). To bardzo liberalne podejście, które ułatwia spełnienie promocyjnego warunku.

Transakcje bezgotówkowe zgodnie z regulaminem to operacje bezgotówkowe wykonane za pomocą karty, polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w zwykłych sklepach.

Przekazanie nagród

Nagrody pieniężne wypłacane są w dwóch etapach

O zdobyciu nagrody 100 zł w I etapie (za luty) organizator akcji poinformuje do 22 marca za pomocą wiadomości e-mail. Następnie uczestnik promocji musi w swoim profilu na stronie promocji uzupełnić dane do przelewu (we wiadomości e-mail będzie szczegółowa instrukcja), a ten zostanie zrealizowany do końca marca.

Ostatnia nagroda 150 zł za II etap (marzec) zostanie przekazana do 30 kwietnia 2021 r.

Ile kosztuje konto osobiste w BNP Paribas?

↓Parametr || ROR→Konto Otwarte z Kartą Otwartą na Dzisiaj
Prowadzenie konta 0 zł
Zwykłe przelewy internetowe 0 zł
Karta debetowa 3 zł / 0 zł
brak opłaty po wykonaniu jednej płatności bezgotówkowej w miesiącu
Bankomaty w kraju 0 zł - BNP i Planet Cash
5 zł -pozostałe

Promocyjne Konto Otwarte na Ciebie jest prowadzone bezpłatnie. Darmowe są też wykonywane przez internet zwykłe przelewy.

Opłaty występują przy karcie debetowej i obcych bankomatach. Obsługa plastiku kosztuje 3 zł miesięcznie, ale po wykonaniu nim jednej płatności w miesiącu na dowolną kwotę bank jej nie nalicza.

Gotówkę można bezpłatnie pobierać w maszynach własnych i Planet Cash. Każda wypłata w innym urządzeniu w kraju kosztuje 5 zł (nie dotyczy to konsumentów poniżej 26 lat).

Na co uważać? BNP Paribas pobiera opłaty za usługę cash-back oraz operacje gotówkowe w oddziałach.

Podsumowanie

Promocja konta osobistego BNP Paribas to szanse na łatwe 250 zł w gotówce. Warunki przyznania nagród sprowadzają się aktywnego korzystania z ROR-u, czyli w przeciągu dwóch miesięcy wykonania w sumie dwóch przelewów i sześciu płatności kartą oraz jednokrotnego wpływu 500 zł.

W dodatku udział w akcji może być całkowicie bezkosztowy. Żeby bowiem nie płacić za utrzymanie rachunku, trzeba choć raz w miesiącu zapłacić kartą (kwota – dowolna).

Przy okazji warto wspomnieć o promocji karty kredytowej BNP Paribas. W niej do zdobycia jest 300 zł na zakupy na Allegro. Ta akcja trwa do 31 grudnia.

Ocena internautów
Dziękujemy za Twoją ocenę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *