350 zł do Biedronki za założenie konta w promocji BNP Paribas

bnp promocja biedronka

Bank BNP Paribas dopiero zakończył niedawno obowiązującą promocję, a już po chwili wystartował z całkiem nową, na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach. W zamian za otwarcie darmowego ROR-u oraz jego używanie przez co najmniej dwa miesiące nowy klient może zgarnąć dwa bony o wartości 350 zł do sklepów Biedronka.


BNP Paribas to następca dobrze znanego BGŻ-tu. Ostatnio przejął Raiffeisen Polbank, dzięki czemu awansował do szóstki największych banków w Polsce. Słynie z częstych promocji kont osobistych i kart kredytowych.

BNP Paribas promocja Biedronka

W ramach jednej z takich akcji („Powrót do szkoły”) nowi klienci BNP Paribas mogą zyskać nawet 350 zł w bonach do wydania w sklepach sieci Biedronka. Muszą tylko otworzyć ROR o nazwie Konto Otwarte na Ciebie i spełnić kilka warunków.

Uwaga! Co prawda oferta dostępna jest do 15 września, lecz obowiązuje limit promocyjnych wniosków, który wynosi 2500. Tylko tylu klientów ma szansę na gratyfikacje.

Kim jest nowy klient?

Regulamin promocji 350 zł do Biedronkistanowi, że to osoba, która w ciągu dziewięciu miesięcy poprzedzających złożenie wniosku nie miała konta osobistego w BNP Paribas. Wymóg ten dotyczy również klientów byłego Raiffeisen Polbanku.

Jak zdobyć 350 zł do Biedronki od BNP Paribas?

 

 • Do 15 września zarejestrować się na stronie promocji i złożyć wniosek o konto z kartą
  Trzeba wyrazić widniejące w formularzu zgody, w tym na przekazanie przez bank tajemnicy bankowej organizatorowi akcji, tj. firmie Ad Astra.
 • Do 20 września zawrzeć umowę
  Następuje to przez SMS-a, a kartę przywozi kurier.
 • Do końca września wykonać kartą trzy płatności bezgotówkowe
  To zadanie nagradzane jest voucherem o wartości 150 zł
 • Do końca października: wykonać min. dwa zwykłe przelewy internetowe, wydać kartą min., 300 zł, zasilić ROR min. 1000 zł
  Te czynności nagradzane są 200-zł bonem.

Jako wpływy bank uznaje nie tylko przelewy zewnętrzne (np. z rachunku posiadacza konta w innym podmiocie), ale też wpłaty we wpłatomacie czy środki z kredytu zaciągniętego w BNP Paribas. To bardzo liberalne podejście, które ułatwia spełnienie promocyjnego warunku.

Przekazanie nagrody

Talony w formie e-kodów zostaną przekazane w miesiącu następującym po spełnieniu warunków. Nastąpi to w wiadomości SMS. Oznacza to, że pierwszy bon trafi do nas w październiku, drugi – w listopadzie.

Ile kosztuje konto osobiste w BNP Paribas?

↓Parametr || ROR→Konto Otwarte z Kartą Otwartą na Dzisiaj
Prowadzenie konta 0 zł
Zwykłe przelewy internetowe 0 zł
Karta debetowa 3 zł / 0 zł
brak opłaty po wykonaniu jednej płatności bezgotówkowej w miesiącu
Bankomaty w kraju 0 zł - BNP i Planet Cash
5 zł -pozostałe

Promocyjne Konto Otwarte na Ciebie jest prowadzone bezpłatnie. Darmowe są też wykonywane przez internet zwykłe przelewy.

Opłaty występują przy karcie debetowej i obcych bankomatach. Obsługa plastiku kosztuje 3 zł miesięcznie, ale po wykonaniu nim jednej płatności w miesiącu na dowolną kwotę bank jej nie nalicza.

Gotówkę można bezpłatnie pobierać w maszynach własnych i Planet Cash. Każda wypłata w innym urządzeniu w kraju kosztuje 5 zł (nie dotyczy to konsumentów poniżej 26 lat).

Na co uważać? BNP Paribas pobiera opłaty za usługę cash-back oraz operacje gotówkowe w oddziałach.

Podsumowanie

Otwarcie i używanie konta osobistego BNP Paribas to sposób na łatwe zgarnięcie bonów zakupowych o wartości 350 zł. Czy to ma sens? Biorąc pod uwagę zerowe koszty utrzymania rachunku (przy jednej płatności kartą i korzystaniu jedynie z maszyn Planet Cash – drugiej największej sieci bankomatów w Polsce) – jak najbardziej! Musimy tylko się pospieszyć, bo nagroda trafi do 2500 chętnych. Warunki przyznania nagród (dwa przelewy, transakcje kartą na 300 zł i wpływ 1000 zł) są proste do spełnienia.

Przy okazji warto wspomnieć o promocji karty kredytowej BNP Paribas. W niej do zdobycia jest 400 zł na zakupy na Allegro, w Empiku, RTV Euro AGD albo Douglasie. Ta akcja trwa do 31 sierpnia.

Ocena internautów
Dziękujemy za Twoją ocenę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *