350 zł za konto w promocji BNP Paribas

bnp promocja 350 zł

Bank BNP Paribas dopiero zakończył niedawno obowiązującą promocję, a już po chwili wystartował z całkiem nową akcją “Wybierz nagrodę” z jeszcze łatwiejszym do uzyskania bonusem. W zamian za otwarcie darmowego ROR-u oraz jego aktywne używanie przez 3 miesiące nowy klient może zgarnąć w prosty sposób 350 zł premii.


BNP Paribas to następca dobrze znanego BGŻ-tu. Przejął także Raiffeisen Polbank, dzięki czemu awansował do szóstki największych banków w Polsce. Słynie z częstych promocji kont osobistych i kart kredytowych.

BNP Paribas – Promocja 350 zł

W ramach jednej z takich akcji („Wybierz nagrodę”) nowi klienci BNP Paribas mogą zyskać nawet 350 zł w bonach zakupowych do jednej z wybranej sieci sklepów: H&M, Rossmann, Leroy Merlin, Orlen . Muszą tylko otworzyć ROR o nazwie Konto Otwarte na Ciebie i spełnić kilka warunków.

Uwaga! Co prawda oferta dostępna jest do 4 października, lecz obowiązuje limit promocyjnych wniosków, który wynosi 3000. Tylko tylu klientów ma szansę na gratyfikacje.

Kim jest nowy klient?

Regulamin promocji stanowi, że to osoba, która w ciągu 15 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku nie miała konta osobistego w BNP Paribas.

Jak zyskać 350 zł, otwierając konto w BNP Paribas?

 

1. Do 4 października zarejestrować się na stronie promocji i złożyć wniosek o konto z kartą

Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, zaznaczając wszystkie pola wyboru. Pamiętamy o zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy” (limit 3000 zgłoszeń).

2. Do 4 października złożyć wniosek o ROR z kartą płatniczą i dostępem do bankowości elektronicznej

Wniosek online składa się tylko i wyłącznie poprzez link otrzymany z banku mailem po rejestracji. We wniosku trzeba podać te same dane, które wpisaliśmy do formularza.

3. Do 16 października zawrzeć umowę i aktywować kartę

Konto da się otworzyć na dwa sposoby: na stronie banku (akceptacja SMS-em) albo w aplikacji GOmobile (trzeba wykonać kilka zdjęć twarzy i dowodu osobistego, umowę zatwierdza się SMS-em). Kartę dostarczy kurier w ciągu 14 dni od zawarcia umowy. Aktywuje się ją z chwilą nadania PIN-u.

4. W październiku:

 • dokonać min. 3 transakcji kartą na dowolną kwotę,
 • wykonać 1 przelew z konta,

5. W listopadzie:

 • zalogować się do bankowości internetowej,
 • dokonać min. 6 transakcji kartą na dowolną kwotę,
 • zapewnić wpływ łącznie min. 1000 zł (na potrzeby promocji jako wpływy nie będą uznawane wpłaty gotówkowe, przelewy między kontami uczestnika w BNP Paribas, w tym BGŻ Optima, ani wpływy z zaciągniętych w BNP Paribas kredytów)

6. W grudniu:

 • zalogować się do bankowości internetowej,
 • dokonać min. 12 transakcji kartą na dowolną kwotę,
 • zapewnić wpływ łącznie min. 1000 zł

Przelewy z konta można wykonywać zarówno za pomocą bankowości internetowej (Pl@net lub GOonline) jak i aplikacji mobilnej GOmobile.

Transakcje bezgotówkowe zgodnie z regulaminem to operacje bezgotówkowe wykonane za pomocą karty, polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w zwykłych sklepach.

Jako wpływy bank uznaje np. przelewy zewnętrzne (np. z rachunku posiadacza konta w innym banku). To bardzo liberalne podejście, które ułatwia spełnienie promocyjnego warunku.

Przekazanie nagród

W sumie do zdobycia są trzy nagrody w bonach zakupowych (50 zł, 100 zł, 200 zł).

Bank przekaże je etapami Sms-em (w przypadku wyboru sklepu H&M) lub listem poleconym (w przypadku wyboru sklepu Rossmann, Leroy Merlin lub Orlen):

 • 31 grudnia 2020 – pierwszą nagrodę 50 zł (za październik),
 • 31 stycznia 2021 – drugą nagrodę 100 zł (za listopad),
 • 28 lutego 2021 – trzecią nagrodę 200 zł (za grudzień).

O zdobyciu każdego z bonusów będzie informować mailowo z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Ile kosztuje konto osobiste w BNP Paribas?

↓Parametr || ROR→Konto Otwarte z Kartą Otwartą na Dzisiaj
Prowadzenie konta 0 zł
Zwykłe przelewy internetowe 0 zł
Karta debetowa 3 zł / 0 zł
brak opłaty po wykonaniu jednej płatności bezgotówkowej w miesiącu
Bankomaty w kraju 0 zł - BNP i Planet Cash
5 zł -pozostałe

Promocyjne Konto Otwarte na Ciebie jest prowadzone bezpłatnie. Darmowe są też wykonywane przez internet zwykłe przelewy.

Opłaty występują przy karcie debetowej i obcych bankomatach. Obsługa plastiku kosztuje 3 zł miesięcznie, ale po wykonaniu nim jednej płatności w miesiącu na dowolną kwotę bank jej nie nalicza.

Gotówkę można bezpłatnie pobierać w maszynach własnych i Planet Cash. Każda wypłata w innym urządzeniu w kraju kosztuje 5 zł (nie dotyczy to konsumentów poniżej 26 lat).

Na co uważać? BNP Paribas pobiera opłaty za usługę cash-back oraz operacje gotówkowe w oddziałach.

Podsumowanie

Otwarcie i używanie konta osobistego BNP Paribas to sposób na łatwe zgarnięcie premii o wartości 350 zł. Czy to ma sens? Biorąc pod uwagę zerowe koszty utrzymania rachunku (przy jednej płatności kartą i korzystaniu jedynie z maszyn Planet Cash – drugiej największej sieci bankomatów w Polsce) – jak najbardziej! Musimy tylko się pospieszyć, bo nagroda trafi do pierwszych 3000 chętnych. Warunki przyznania nagród  są proste do spełnienia dla niemal każdej osoby .

Ocena internautów
Dziękujemy za Twoją ocenę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *