Noworoczna promocja BNP Paribas: 250 zł premii za konto

bnp promocja 250 zł

Bank BNP Paribas dopiero zakończył niedawno obowiązującą promocję, a już po chwili wystartował z całkiem nową świąteczną promocją “Noworoczne konto”. W zamian za otwarcie darmowego ROR-u oraz jego używanie przez co najmniej dwa miesiące nowy klient może zgarnąć 250 zł premii.


BNP Paribas to następca dobrze znanego BGŻ-tu. Ostatnio przejął Raiffeisen Polbank, dzięki czemu awansował do szóstki największych banków w Polsce. Słynie z częstych promocji kont osobistych i kart kredytowych.

BNP Paribas – Promocja 250 zł

W ramach jednej z takich akcji („Noworoczne Konto”) nowi klienci BNP Paribas mogą zyskać nawet 250 zł premii (2 nagrody po 100 zł i 150 zł). Muszą tylko otworzyć ROR o nazwie Konto Otwarte na Ciebie i spełnić kilka warunków.

Uwaga! Co prawda oferta dostępna jest do 15 stycznia, lecz obowiązuje limit promocyjnych wniosków, który wynosi 3000. Tylko tylu klientów ma szansę na gratyfikacje.

Kim jest nowy klient?

Regulamin zimowej promocji 250 zł stanowi, że to osoba, która w ciągu dziewięciu miesięcy poprzedzających złożenie wniosku nie miała konta osobistego w BNP Paribas. Wymóg ten dotyczy również klientów byłego Raiffeisen Polbanku.

Jak zdobyć 250 zł od BNP Paribas?

 

 • Do 15 stycznia zarejestrować się na stronie promocji i złożyć wniosek o konto z kartą
  Trzeba wyrazić widniejące w formularzu zgody, w tym na przekazanie przez bank tajemnicy bankowej organizatorowi akcji.
 • Do 29 stycznia zawrzeć umowę
  Następuje to przez SMS-a, a kartę przywozi kurier.
 • Do końca lutego: wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych i zasilić ROR min. 1000 zł
  Te czynności nagradzane są 100-zł bonusem.
 • W marcu zrobić to samo czyli: dokonać min. 5 transakcji bezgotówkowych i zasilić ROR min. 1000 zł
  Te czynności nagradzane są kolejnym 150-zł bonusem.

Jako wpływy bank uznaje np. przelewy zewnętrzne (np. z rachunku posiadacza konta w innym banku). To bardzo liberalne podejście, które ułatwia spełnienie promocyjnego warunku.

Przekazanie nagrody

O zdobyciu nagrody 100 zł w I etapie (luty) organizator akcji poinformuje do 20 marca za pomocą wiadomości e-mail. Następnie uczestnik promocji musi w swoim profilu na stronie promocji uzupełnić dane do przelewu (we wiadomości e-mail będzie szczegółowa instrukcja), a ten zostanie zrealizowany do końca marca. Premia 150 zł za II etap (marzec i kwiecień) trafi na konto do 30 kwietnia 2020 r.

Ocena internautów
Dziękujemy za Twoją ocenę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *