Promocja BNP Paribas: Zgarnij 200 zł za konto nie wychodząc z domu

bnp promocja zostań w domu
Aktualizacja 09.04.2020

Bank BNP Paribas dopiero zakończył niedawno obowiązującą promocję “Zostań w domu”, a już po chwili wystartował z całkiem nową promocją “Nadal zostań w domu”. W zamian za otwarcie darmowego ROR-u oraz jego używanie przez co najmniej dwa miesiące nowy klient może zgarnąć 200 zł premii w gotówce (lub 250 zł w bonach na Allegro).


BNP Paribas to następca dobrze znanego BGŻ-tu. Ostatnio przejął Raiffeisen Polbank, dzięki czemu awansował do szóstki największych banków w Polsce. Słynie z częstych promocji kont osobistych i kart kredytowych.

BNP Paribas – Promocja 200 zł

W ramach jednej z takich akcji („Nadal zostań w domu”) nowi klienci BNP Paribas mogą zyskać nawet 200 zł premii w gotówce lub 250 zł w bonach na Allegro. Muszą tylko otworzyć ROR o nazwie Konto Otwarte na Ciebie i spełnić kilka warunków (2 przelewy, 4, 4 transakcje blik, 2 wpływy). Promocja jest w pełni dostosowana do obecnych warunków epidemicznych – spełnić wszystkie warunki można przez internet, nie wychodząc z domu.

Uwaga! Co prawda oferta dostępna jest do 26 kwietnia, lecz obowiązuje limit promocyjnych wniosków, który wynosi 3000. Tylko tylu klientów ma szansę na gratyfikacje.

Kim jest nowy klient?

Regulamin promocji  stanowi, że to osoba, która w ciągu dziewięciu miesięcy poprzedzających złożenie wniosku nie miała konta osobistego w BNP Paribas. Wymóg ten dotyczy również klientów byłego Raiffeisen Polbanku.

Jak zdobyć 200 zł w gotówce od BNP Paribas?

 

 • Do 26 kwietnia zarejestrować się na stronie promocji i złożyć wniosek o konto z kartą
  Trzeba wyrazić widniejące w formularzu zgody, w tym na przekazanie przez bank tajemnicy bankowej organizatorowi akcji.
 • Do 16 kwietnia zawrzeć umowę
  Następuje to przez SMS-a, a kartę przywozi kurier.
 • Do końca maja: wykonać min. 1 przelew z konta na dowolną kwotę, 2 transakcje blik i zasilić ROR min. 500 zł
  Te czynności nagradzane są pierwszym 50-zł bonusem.
 • W czerwcu zrobić to samo wykonać min. 1 przelew z konta, 2 transakcje blik  i zasilić ROR min. 500 zł
  Te czynności nagradzane są kolejnym 150-zł bonusem.

Jako wpływy bank uznaje np. przelewy zewnętrzne (np. z rachunku posiadacza konta w innym banku). To bardzo liberalne podejście, które ułatwia spełnienie promocyjnego warunku.

Przelewy z konta można wykonywać zarówno za pomocą bankowości internetowej (Pl@net lub GOonline) jak i aplikacji mobilnej GOmobile.

Przekazanie nagrody

O zdobyciu nagrody 50 zł w I etapie (za maj) organizator akcji poinformuje do 22 czerwca za pomocą wiadomości e-mail. Następnie uczestnik promocji musi w swoim profilu na stronie promocji uzupełnić dane do przelewu (we wiadomości e-mail będzie szczegółowa instrukcja), a ten zostanie zrealizowany do końca czerwca.

Premia 150 zł za II etap (czerwiec) trafi na konto do 31 lipca.

Ile kosztuje konto osobiste w BNP Paribas?

↓Parametr || ROR→Konto Otwarte z Kartą Otwartą na Dzisiaj
Prowadzenie konta 0 zł
Zwykłe przelewy internetowe 0 zł
Karta debetowa 3 zł / 0 zł
brak opłaty po wykonaniu jednej płatności bezgotówkowej w miesiącu
Bankomaty w kraju 0 zł - BNP i Planet Cash
5 zł -pozostałe

Promocyjne Konto Otwarte na Ciebie jest prowadzone bezpłatnie. Darmowe są też wykonywane przez internet zwykłe przelewy.

Opłaty występują przy karcie debetowej i obcych bankomatach. Obsługa plastiku kosztuje 3 zł miesięcznie, ale po wykonaniu nim jednej płatności w miesiącu na dowolną kwotę bank jej nie nalicza.

Gotówkę można bezpłatnie pobierać w maszynach własnych i Planet Cash. Każda wypłata w innym urządzeniu w kraju kosztuje 5 zł (nie dotyczy to konsumentów poniżej 26 lat).

Na co uważać? BNP Paribas pobiera opłaty za usługę cash-back oraz operacje gotówkowe w oddziałach.

Czy to się opłaca?

Otwarcie i używanie konta osobistego BNP Paribas to sposób na łatwe zgarnięcie premii o wartości 200 zł w gotówce. Czy to ma sens? Biorąc pod uwagę zerowe koszty utrzymania rachunku (przy jednej płatności kartą i korzystaniu jedynie z maszyn Planet Cash – drugiej największej sieci bankomatów w Polsce) – jak najbardziej! Musimy tylko się pospieszyć, bo nagroda trafi do pierwszych 3000 chętnych. Warunki przyznania nagród (przelewy, wpływy) są proste do spełnienia nawet w obecnych warunkach.

Ocena internautów
Dziękujemy za Twoją ocenę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *