Łatwe 300 zł za konto w promocji BNP Paribas

bnp promocja 300

Bank BNP Paribas dopiero zakończył niedawno obowiązującą promocję, a już po chwili wystartował z całkiem nową akcją “Decyduj i korzystaj” z jeszcze łatwiejszym do uzyskania bonusem. W zamian za otwarcie darmowego ROR-u oraz jego aktywne używanie przez 3 miesiące nowy klient może zgarnąć w prosty sposób 300 zł premii.

BNP Paribas to następca dobrze znanego BGŻ-tu. Przejął także Raiffeisen Polbank, dzięki czemu awansował do szóstki największych banków w Polsce. Słynie z częstych promocji kont osobistych i kart kredytowych.

BNP Paribas – Promocja 300 zł

W ramach jednej z takich akcji („Decyduj i korzystaj”) nowi klienci BNP Paribas mogą zyskać nawet 300 zł w gotówce. Muszą tylko otworzyć ROR o nazwie Konto Otwarte na Ciebie i spełnić kilka warunków.

Uwaga! Co prawda oferta dostępna jest do 16 maja, lecz obowiązuje limit promocyjnych wniosków, który wynosi 3000. Tylko tylu klientów ma szansę na gratyfikacje.

Kim jest nowy klient?

Regulamin promocji stanowi, że to osoba, która w ciągu 12 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku nie miała konta osobistego w BNP Paribas.

Jak zyskać 300 zł, otwierając konto w BNP Paribas?

 

1. Do 16 maja zarejestrować się na stronie promocji i złożyć wniosek o konto z kartą

Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, zaznaczając wszystkie pola wyboru. Pamiętamy o zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy” (limit 3000 zgłoszeń).

2. Do 16 maja złożyć wniosek o ROR z kartą płatniczą i dostępem do bankowości elektronicznej

Wniosek online składa się tylko i wyłącznie poprzez link otrzymany z banku mailem po rejestracji. We wniosku trzeba podać te same dane, które wpisaliśmy do formularza.

3. Do 31 maja zawrzeć umowę i aktywować kartę

Konto da się otworzyć na dwa sposoby: na stronie banku (akceptacja SMS-em) albo w aplikacji GOmobile (trzeba wykonać kilka zdjęć twarzy i dowodu osobistego, umowę zatwierdza się SMS-em). Kartę dostarczy kurier w ciągu 14 dni od zawarcia umowy. Aktywuje się ją z chwilą nadania PIN-u.

4. W czerwcu, lipcu i sierpniu spełnić wybrane przez siebie podczas składania wniosku warunki aktywności:

  • 3 przelewy internetowe + wpływ 1000 zł (najlepiej przelewem z innego banku)
    lub
  • 5 transakcji z użyciem kodu Blik (płatność za zakupy stacjonarne i internetowe) + wpływ 1000 zł
    albo
  • 6 transakcji bezgotówkowych kartą + wpływ 1000 zł.

 

Przelewy z konta można wykonywać zarówno za pomocą bankowości internetowej (Pl@net lub GOonline) jak i aplikacji mobilnej GOmobile.

Jako wpływy bank uznaje np. przelewy zewnętrzne (np. z rachunku posiadacza konta w innym banku). To bardzo liberalne podejście, które ułatwia spełnienie promocyjnego warunku.

Czym jest Blik? To stworzona w 2015 r. przez polską spółkę PSP usługa umożliwiająca składanie zleceń płatniczych w telefonie, na którym jest zainstalowana aplikacja mobilna jednego z banków. Transakcję (płatność w internecie, transakcja w POS-ie, wypłata i wpłata gotówki w bankomacie i wpłatomacie, przelew na telefon) zatwierdza się kodem generowanym przez aplikację

Uwaga! Uznawane będą transakcje zawierane w punktach stacjonarnych (terminalach POS) albo internecie, które potwierdzi się wygenerowanym w aplikacji kodem Blik. Odpadają więc wpłaty i wypłaty z bankomatów czy przelewy na telefon. Wymóg ten obowiązuje również w kolejnych krokach.

Transakcje bezgotówkowe zgodnie z regulaminem to operacje bezgotówkowe wykonane za pomocą karty, polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w zwykłych sklepach.

Przekazanie nagród

  • 31 lipca,
  • 31 sierpnia,
  • 30 września.

Premia podzielona jest na trzy części: po 100 zł każda.

O zdobyciu nagrody 100 zł w I etapie (za czerwiec) organizator akcji poinformuje do 19 lipca za pomocą wiadomości e-mail. Następnie uczestnik promocji musi w swoim profilu na stronie promocji uzupełnić dane do przelewu (we wiadomości e-mail będzie szczegółowa instrukcja), a ten zostanie zrealizowany do końca lipca.

Premia pieniężna 100 zł za II etap (lipiec) trafi na konto do 31 sierpnia.

Ostatnia nagroda 100 zł za III etap (sierpień) zostanie przekazana do 30 września.

Ile kosztuje konto osobiste w BNP Paribas?

↓Parametr || ROR→Konto Otwarte z Kartą Otwartą na Dzisiaj
Prowadzenie konta 0 zł
Zwykłe przelewy internetowe 0 zł
Karta debetowa 3 zł / 0 zł
brak opłaty po wykonaniu jednej płatności bezgotówkowej w miesiącu
Bankomaty w kraju 0 zł - BNP i Planet Cash
5 zł -pozostałe

Promocyjne Konto Otwarte na Ciebie jest prowadzone bezpłatnie. Darmowe są też wykonywane przez internet zwykłe przelewy.

Opłaty występują przy karcie debetowej i obcych bankomatach. Obsługa plastiku kosztuje 3 zł miesięcznie, ale po wykonaniu nim jednej płatności w miesiącu na dowolną kwotę bank jej nie nalicza.

Gotówkę można bezpłatnie pobierać w maszynach własnych i Planet Cash. Każda wypłata w innym urządzeniu w kraju kosztuje 5 zł (nie dotyczy to konsumentów poniżej 26 lat).

Na co uważać? BNP Paribas pobiera opłaty za usługę cash-back oraz operacje gotówkowe w oddziałach.

Podsumowanie

Otwarcie i używanie konta osobistego BNP Paribas to sposób na łatwe zgarnięcie premii o wartości 300 zł. Czy to ma sens? Biorąc pod uwagę zerowe koszty utrzymania rachunku (przy jednej płatności kartą i korzystaniu jedynie z maszyn Planet Cash – drugiej największej sieci bankomatów w Polsce) – jak najbardziej! Musimy tylko się pospieszyć, bo nagroda trafi do pierwszych 3000 chętnych. Warunki przyznania nagród możemy sami wybrać i są one proste do spełnienia dla niemal każdej osoby.

Przy okazji warto wspomnieć o promocji karty kredytowej BNP Paribas. W niej do zdobycia jest 300 zł na zakupy na Allegro. Ta akcja trwa do 30 czerwca.

Ocena internautów
Dziękujemy za Twoją ocenę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *