BNP Paribas: 270 zł premii w promocji Kawa z Bankiem

bnp promocja 270 zł kawa z bankiem

Bank BNP Paribas dopiero zakończył niedawno obowiązującą promocję, a już po chwili wystartował z całkiem nową promocją “Kawa z Bankiem” z jeszcze wyższym bonusem. W zamian za otwarcie darmowego ROR-u oraz jego używanie przez co najmniej trzy miesiące nowy klient może zgarnąć 270 zł premii.


BNP Paribas to następca dobrze znanego BGŻ-tu. Przejął także Raiffeisen Polbank, dzięki czemu awansował do szóstki największych banków w Polsce. Słynie z częstych promocji kont osobistych i kart kredytowych.

BNP Paribas – Promocja 270 zł

W ramach jednej z takich akcji („Kawa z bankiem”) nowi klienci BNP Paribas mogą zyskać nawet 270 zł premii (250 zł w gotówce i 20 zł do wykorzystania w kawiarniach Costa Coffee). Muszą tylko otworzyć ROR o nazwie Konto Otwarte na Ciebie i spełnić kilka warunków.

Uwaga! Co prawda oferta dostępna jest do 24 lipca, lecz obowiązuje limit promocyjnych wniosków, który wynosi 3000. Tylko tylu klientów ma szansę na gratyfikacje.

Kim jest nowy klient?

Regulamin promocjistanowi, że to osoba, która w ciągu dwunastu miesięcy poprzedzających złożenie wniosku nie miała konta osobistego w BNP Paribas.

Jak zdobyć 250 zł od BNP Paribas?

 

 • Do 24 lipca zarejestrować się na stronie promocji i złożyć wniosek o konto z kartą
  Trzeba wyrazić widniejące w formularzu zgody, w tym na przekazanie przez bank tajemnicy bankowej organizatorowi akcji.
 • Do 14 sierpnia zawrzeć umowę
  Następuje to przez SMS-a, a kartę przywozi kurier. Za otwarcie konta przyznawany jest voucher 20 zł do Costa Coffee.
 • Do końca sierpnia: dokonać transakcji bezgotówkowych kartą za min. 300 zł i zasilić ROR min. 1000 zł
  Te czynności nagradzane są 100-zł bonusem.
 • W każdym z dwóch kolejnych miesięcy tj. wrześniu i październiku dokonać ponownie płatności bezgotówkowych kartą za min. 300 zł i zasilić ROR min. 1000 zł
  Te czynności nagradzane są kolejnym 150-zł bonusem.

Transakcje bezgotówkowe zgodnie z regulaminem to operacje bezgotówkowe wykonane za pomocą karty, polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w zwykłych sklepach.

Jako wpływy bank uznaje np. przelewy zewnętrzne (np. z rachunku posiadacza konta w innym banku). To bardzo liberalne podejście, które ułatwia spełnienie promocyjnego warunku.

Przekazanie nagrody

O zdobyciu nagrody 100 zł w I etapie (za sierpień) organizator akcji poinformuje do 22 września za pomocą wiadomości e-mail. Następnie uczestnik promocji musi w swoim profilu na stronie promocji uzupełnić dane do przelewu (we wiadomości e-mail będzie szczegółowa instrukcja), a ten zostanie zrealizowany do końca września.

Voucher 20 zł do wykorzystania w kawiarniach Costa Coffe w formie e-kodu zostanie przekazany również we wrześniu. Nastąpi to w wiadomości SMS.

Premia 150 zł za II etap (wrzesień i październik) trafi na konto do 30 listopada 2020 r.

Ile kosztuje konto osobiste w BNP Paribas?

↓Parametr || ROR→Konto Otwarte z Kartą Otwartą na Dzisiaj
Prowadzenie konta 0 zł
Zwykłe przelewy internetowe 0 zł
Karta debetowa 3 zł / 0 zł
brak opłaty po wykonaniu jednej płatności bezgotówkowej w miesiącu
Bankomaty w kraju 0 zł - BNP i Planet Cash
5 zł -pozostałe

Promocyjne Konto Otwarte na Ciebie jest prowadzone bezpłatnie. Darmowe są też wykonywane przez internet zwykłe przelewy.

Opłaty występują przy karcie debetowej i obcych bankomatach. Obsługa plastiku kosztuje 3 zł miesięcznie, ale po wykonaniu nim jednej płatności w miesiącu na dowolną kwotę bank jej nie nalicza.

Gotówkę można bezpłatnie pobierać w maszynach własnych i Planet Cash. Każda wypłata w innym urządzeniu w kraju kosztuje 5 zł (nie dotyczy to konsumentów poniżej 26 lat).

Na co uważać? BNP Paribas pobiera opłaty za usługę cash-back oraz operacje gotówkowe w oddziałach.

Podsumowanie

Otwarcie i używanie konta osobistego BNP Paribas to sposób na łatwe zgarnięcie premii o wartości 270 zł. Czy to ma sens? Biorąc pod uwagę zerowe koszty utrzymania rachunku (przy jednej płatności kartą i korzystaniu jedynie z maszyn Planet Cash – drugiej największej sieci bankomatów w Polsce) – jak najbardziej! Musimy tylko się pospieszyć, bo nagroda trafi do pierwszych 3000 chętnych. Warunki przyznania nagród (transakcje kartą, wpływ 1000 zł) są proste do spełnienia.

Ocena internautów
Dziękujemy za Twoją ocenę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *