350 zł w promocji Zyskuj Jesienią BNP Paribas

bnp promocja 350 zł

Bank BNP Paribas dopiero zakończył niedawno obowiązującą promocję, a już po chwili wystartował z całkiem nową, na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach. W zamian za otwarcie darmowego ROR-u oraz jego używanie przez co najmniej cztery miesiące nowy klient może zgarnąć 350 zł premii.


BNP Paribas to następca dobrze znanego BGŻ-tu. Ostatnio przejął Raiffeisen Polbank, dzięki czemu awansował do szóstki największych banków w Polsce. Słynie z częstych promocji kont osobistych i kart kredytowych.

BNP Paribas – Zyskuj Jesienią 350 zł

W ramach jednej z takich akcji („Zyskuj Jesienią”) nowi klienci BNP Paribas mogą zyskać nawet 350 zł premii (50 zł na Allegro i 300 zł w gotówce). Muszą tylko otworzyć ROR o nazwie Konto Otwarte na Ciebie i spełnić kilka warunków.

Uwaga! Co prawda oferta dostępna jest do 26 listopada, lecz obowiązuje limit promocyjnych wniosków, który wynosi 3000. Tylko tylu klientów ma szansę na gratyfikacje.

Kim jest nowy klient?

Regulamin promocji 350 zł stanowi, że to osoba, która w ciągu dziewięciu miesięcy poprzedzających złożenie wniosku nie miała konta osobistego w BNP Paribas. Wymóg ten dotyczy również klientów byłego Raiffeisen Polbanku.

Jak zdobyć 350 zł od BNP Paribas?

 

 • Do 26 listopada zarejestrować się na stronie promocji i złożyć wniosek o konto z kartą
  Trzeba wyrazić widniejące w formularzu zgody, w tym na przekazanie przez bank tajemnicy bankowej organizatorowi akcji.
 • Do 3 grudnia zawrzeć umowę
  Następuje to przez SMS-a, a kartę przywozi kurier. Za zawarcie umowy otrzymujemy kod 50 zł na Allegro
 • Do końca grudnia wykonać min. 6 transakcji bezgotówkowych
  To zadanie nagradzane bonusem 50 zł
 • Do końca stycznia: wykonać min. 10 transakcji bezgotówkowych, zasilić ROR min. 1000 zł
  Te czynności nagradzane są 100-zł bonusem.
 • W każdym z miesięcy luty-marzec 2020: wykonać min. 6 transakcji bezgotówkowych, zasilić ROR min. 1000 zł
  Te czynności nagradzane są 150-zł bonusem.

Jako wpływy bank uznaje np. przelewy zewnętrzne (np. z rachunku posiadacza konta w innym banku). To bardzo liberalne podejście, które ułatwia spełnienie promocyjnego warunku.

Przekazanie nagrody

Kod 50 zł do wykorzystania na Allegro za otwarcie konta osobistego wraz z kartą organizator przekaże nam do 13 grudnia na adres e-mail podany podczas rejestracji.

O zdobyciu nagród w I i II etapie (za grudzień i styczeń) organizator akcji poinformuje do 20 lutego. Następnie uczestnik promocji musi w swoim profilu na stronie promocji uzupełnić dane do przelewu, a ten zostanie zrealizowany do końca lutego. Premia za III etap (luty i marzec) trafi na konto do 30 kwietnia 2020 r.

Talony w formie e-kodów zostaną przekazane w miesiącu następującym po spełnieniu warunków. Nastąpi to w wiadomości SMS. Oznacza to, że pierwszy bon trafi do nas w październiku, drugi – w listopadzie.

Ile kosztuje konto osobiste w BNP Paribas?

↓Parametr || ROR→Konto Otwarte z Kartą Otwartą na Dzisiaj
Prowadzenie konta 0 zł
Zwykłe przelewy internetowe 0 zł
Karta debetowa 3 zł / 0 zł
brak opłaty po wykonaniu jednej płatności bezgotówkowej w miesiącu
Bankomaty w kraju 0 zł - BNP i Planet Cash
5 zł -pozostałe

Promocyjne Konto Otwarte na Ciebie jest prowadzone bezpłatnie. Darmowe są też wykonywane przez internet zwykłe przelewy.

Opłaty występują przy karcie debetowej i obcych bankomatach. Obsługa plastiku kosztuje 3 zł miesięcznie, ale po wykonaniu nim jednej płatności w miesiącu na dowolną kwotę bank jej nie nalicza.

Gotówkę można bezpłatnie pobierać w maszynach własnych i Planet Cash. Każda wypłata w innym urządzeniu w kraju kosztuje 5 zł (nie dotyczy to konsumentów poniżej 26 lat).

Na co uważać? BNP Paribas pobiera opłaty za usługę cash-back oraz operacje gotówkowe w oddziałach.

Podsumowanie

Otwarcie i używanie konta osobistego BNP Paribas to sposób na łatwe zgarnięcie premii o wartości 350 zł. Czy to ma sens? Biorąc pod uwagę zerowe koszty utrzymania rachunku (przy jednej płatności kartą i korzystaniu jedynie z maszyn Planet Cash – drugiej największej sieci bankomatów w Polsce) – jak najbardziej! Musimy tylko się pospieszyć, bo nagroda trafi do pierwszych 3000 chętnych. Warunki przyznania nagród (transakcje kartą  i wpływ 1000 zł) są proste do spełnienia.

Przy okazji warto wspomnieć o promocji karty kredytowej BNP Paribas. W niej do zdobycia jest 400 zł na zakupy do Biedronki. Ta akcja trwa do 30 listopada.

Ocena internautów
Dziękujemy za Twoją ocenę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *