Promocja BNP Paribas: 150 zł na konto lub 250 zł na karcie paliwowej Orlen

promocja na stacji korzyści bnp
Aktualizacja 1.06.2020

Wystarczy otworzyć konto osobiste w BNP Paribas, wykonać kilka przelewów internetowych i płatności Blikiem oraz zapewnić wpływ 1 tys. zł, by wzbogacić się o jedną z dwóch atrakcyjnych nagród. To, jaka ona będzie, zależy tylko od nas.

BNP Paribas to bank nr 6 na polskim rynku, który w ostatnich latach dynamicznie się rozwija. Po części wynika to z przejmowania mniejszych konkurentów, np. Raiffeisen Polbanku. Jednak przyrost liczby klientów i aktywów odbywa się również poprzez tzw. wzrost organiczny, który napędzają m.in. atrakcyjne promocje.

BNP Paribas – Promocja Orlen 250 zł na paliwo

Jedną z nich jest trwająca właśnie akcja specjalna „Na stacji korzyści”. W jej ramach można zyskać 150 zł w gotówce albo kartę paliwową Orlenu doładowaną kwotą 250 zł. Trzeba tylko otworzyć konto osobiste w BNP Paribas i spełnić łatwe warunki.

Oferta przeznaczona jest dla nowych klientów. Regulamin precyzuje, że są nimi osoby, które nie miały ROR-u w tym banku w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Uwaga! Co prawda oferta dostępna jest do 30 czerwca, lecz obowiązuje limit promocyjnych wniosków, który wynosi 3000. Tylko tylu klientów ma szansę na gratyfikacje.

Jak zdobyć gotówkę lub kartę paliwową za konto w BNP Paribas?

Podczas wypełniania formularza należy złożyć wszystkie wymagane oświadczenia. Pamiętajmy o limicie 3000 zgłoszeń. Na tym etapie wskazujemy formę nagrody: gotówkę lub voucher do zrealizowania na stacjach Orlenu.

  • Do 30 czerwca złożyć wniosek o konto osobiste, kartę płatniczą i dostęp do bankowości elektroniczną w BNP Paribas
    Ważne! Wniosek składamy poprzez link, jaki otrzymamy mailem po przystąpieniu do promocji.
  • Do 15 lipca zawrzeć umowę i aktywować kartę do konta
    Umowę zawieramy zdalnie, podając kod z SMS-a. Kartę debetową dostarczy kurier w ciągu 7-14 dni od otwarcia ROR-u. Aktywowanie plastiku zapewnia pełny dostęp do konta.

Dla premii pieniężnej 150 zł:

  • w lipcu: wykonać w bankowości internetowej albo aplikacji trzy przelewy wychodzące i trzy płatności Blikiem na dowolną kwotę (nie będą uznawane przelewy na telefon, wpłaty i wypłaty w bankomatach);
  • w sierpniu: wykonać trzy e-przelewy wychodzące i zapewnić wpływ na ROR łącznie min. 1 tys. zł (najlepiej przelewać pieniądze z innego banku).

Dla karty paliwowej Orlenu 250 zł:

  • w lipcu: wykonać w bankowości internetowej albo aplikacji pięć przelewów wychodzących i pięć płatności Blikiem na dowolną kwotę (nie będą uznawane przelewy na telefon, wpłaty i wypłaty w bankomatach) oraz zasilić ROR łącznie min. 1 tys. zł
  • w sierpniu: spełnić wymagania z lipca.

Przekazanie nagrody

Bonus pieniężny

Nagrodę otrzymamy w dwóch transzach po 75 zł każda – do 31 sierpnia oraz 30 września. Jednak zanim to nastąpi, będziemy musieli uzupełnić numer nowo otwartego konta. Zrobimy to w swoim profilu na stronie promocji. Instrukcję otrzymamy w mailu z banku do 21 sierpnia. Na podane danych będziemy mieć pięć dni.

Karta zakupowa

BNP Paribas wyśle ją nam listem poleconym za potwierdzeniem odbioru do 30 września. Wcześniej (do 26 września) poprosi o uzupełnienie danych adresowych. Instrukcję poda w mailu, jaki wyśle do 21 sierpnia.

Czym jest karta paliwowa Orlenu?

Karta TANKBANK, bo tak formalnie nazywa się dostępna w promocji karta paliwowa Orlenu, to nic innego jak karta płatnicza typu prepaid (przedpłacona). Można nią płacić za zakupy na stacjach należących do kontrolowanego przez skarb państwa koncernu – do wysokości przyznanego limitu (kwoty doładowania).

Przy czym kupować można wszystkie produkty i usługi będące w ofercie Orlenu, nie tylko paliwo. Nośnik ma dwuletni termin ważności wskazany na awersie.

Opłaty za konto BNP Paribas

Otwierany w promocji ROR nazywa się Konto Otwarte na Ciebie. Jego prowadzenie odbywa się bezpłatnie.

↓Parametr || ROR→Konto Otwarte z Kartą Otwartą na Dzisiaj
Prowadzenie konta 0 zł
Zwykłe przelewy internetowe 0 zł
Karta debetowa 3 zł / 0 zł
brak opłaty po wykonaniu jednej płatności bezgotówkowej w miesiącu
Bankomaty w kraju 0 zł - BNP i Planet Cash
5 zł -pozostałe

Do rachunku bank proponuje trzy karty debetowe, których miesięczny koszt to: 3, 6 oraz 10 zł. Najtańszy plastik (Karta Otwarta na Dzisiaj) umożliwia darmowe wypłaty z bankomatów Planet Cash (za każdą operację w innej maszynie zapłaci 5 zł). Ponadto jego posiadacz może uniknąć opłaty za obsługę karty, wykonując nią w miesiącu co najmniej jedną płatność bezgotówkową. Dwie pozostałe karty zapewniają darmowy dostęp do gotówki we wszystkich urządzeniach w kraju.

Czy to się opłaca?

W promocji BNP Paribas „Na stacji korzyści” klient może zdobyć jedną z dwóch nagród: 150 zł w gotówce albo 250 zł na karcie zakupowej do zrealizowania na stacjach Orlen. Od tego, co wybierze, zależą warunki do spełnienia. Jednak w obu przypadkach nie są one zbyt wymagające (3-5 przelewów internetowych oraz płatności Blik + wpływ 1 tys. zł w lipcu oraz sierpniu).

Oznacza to, że uzyskanie gratyfikacji nie jest trudne. Tak samo jak uniknięcie opłat związanych z utrzymaniem ROR-u (wystarczy jedna płatność kartą w miesiącu).

Teoretycznie bardziej atrakcyjna wydaje się karta paliwowa, ale nie każdy porusza się samochodem czy motocyklem. Poza tym nie każdemu może odpowiadać oferta Orlenu (pamiętajmy, że kartą można zapłacić nie tylko za paliwo, ale za cały asortyment stacji). W dodatku premię pieniężną można mieć przy odrobinę prostszych wymaganiach.

Ocena internautów
Dziękujemy za Twoją ocenę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *