Premia 140 zł w promocji eKonta w mBanku

mbank 140 zł ekonto
Aktualizacja 01.07.2020

W promocji mBanku w zamian za otwarcie eKonta, dwukrotny wpływ 1000 zł oraz wykonanie łącznie 10 płatności kartą na dowolne kwoty nowi klienci zarobią 140 zł. Przy okazji mogą zapewnić sobie lepsze oprocentowanie oszczędności.

mBank to jeden z największych banków w Polsce. Pod względem sumy bilansowej zajmuje czwarte miejsce na rynku. Kiedyś funkcjonował wyłącznie w internecie, ale kilka lat temu zmienił strategię i prowadzi też działalność naziemną (przy okazji zlikwidował marki MultiBank i BRE Bank).

Dla kogo promocja mBanku?

Organizacja kierowana przez Cezarego Stypułkowskiego dość często organizuje promocje, w których płaci klientom za otwarcie i używanie konta osobistego. W trwającej do 30 października kolejnej edycja akcji „eKonto z premią” proponuje 140 zł. Oprócz tego oferuje wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym Moje Cele (2,5 proc. na 4 miesiące).

Z promocji skorzystają nowi klienci. Wedle regulaminu to osoby, które od 1 stycznia 2017 r. nie miały w mBanku konta osobistego lub oszczędnościowego. Dotyczy to również ewentualnych współposiadaczy takich rachunków.

Jak zdobyć 140 zł za konto w mBanku?

Aby zdobyć bonus 140 zł należy:

  • Do 30 września wypełnić wniosek o konto indywidualne z kartą i zawrzeć umowę
  • W ciągu siedmiu dni od otwarcia ROR-u zasilić go jednorazowo min. 1000 zł
  • Do końca miesiąca następującego po otwarciu konta wykonać 5 płatności bezgotówkowych kartą albo Blikiem na dowolne kwoty
    Jeśli umowę zawrzemy w lipcu, czas na zrealizowanie warunku mamy do końca sierpnia.
  • W kolejnym miesiącu kalendarzowym powtórzyć czynności z punktów nr 2 i 3, czyli osiągnąć wpływ min. 1000 zł i wykonać 5 transakcji plastikiem albo aplikacją na dowolne kwoty
    W podanym przykładzie warunki musimy spełnić we wrześniu.

Wypłata nagrody

Premia rozbita jest na dwie części o wartości 100 i 40 zł. Bank wypłaca je do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków, czyli odpowiednio: do końca września (szybki wpływ i pięć płatności w sierpniu) i października (wpływ i pięć płatności we wrześniu).

2,5% na koncie Moje Cele

Jak zyskać wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym?

Trzeba otworzyć rachunek do systematycznego oszczędzania o nazwie Moje Cele i co miesiąc odkładać na nim przynajmniej o 100 zł więcej, niż wyniesie suma obciążeń (suma wpływów w bieżącym miesiącu będzie wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń). Podwyższona stawka obejmuje środki do 20 tys. zł i jest naliczana przez 4 miesiące od otwarcia rachunku

Ile kosztuje eKonto osobiste mBanku?

OpłataWysokość
Prowadzenie konta 0 zł
Przelewy internetowe 0 zł
Karta debetowa 0 zł lub 7 zł
(zwolnienie z opłaty po wykonaniu 1 transakcji w miesiącu)
Wypłaty z bankomatów w Polsce 0 zł - wypłaty powyżej 100 zł
2,5 zł - wypłaty poniżej 100 zł

Promocyjne eKonto mBank prowadzi bezpłatnie. Umożliwia też darmowe zlecanie zwykłych przelewów internetowych.

Za obsługę karty pobiera 7 zł miesięcznie, lecz nie nalicza tej opłaty, jeśli klient wykona plastikiem przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę.

W przypadku bankomatów opłata wynosi 1,3 zł za każdą operację opiewającą na mniej niż 100 zł. Pobranie takiej lub większej kwoty jest zwolnione z daniny. Mniejsze sumy można bezpłatnie wypłacać Blikiem lub w ramach usługi cash-back w sklepach i punktach usługowych.

Wpłata i wypłata w oddziale to koszt 9 zł. Darmowe jest korzystanie z wpłatomatów przyoddziałowych oraz Planet Cash i Cashline.

Ocena promocji

Otwarcie eKonta w promocji mBanku to jeden z łatwiejszych sposobów na zdobycie w stosunkowo krótkim czasie 140 zł. Warunki akcji są tym łatwiejsze do spełnienia, że bank nie wymaga od nas wydania kartą konkretnej kwoty, tylko wykonania nią określonej liczby transakcji (po pięć w dwóch różnych miesiącach; do tego wpływ min. 1000 zł).

Kosztami nie musimy się przejmować, o ile nie będziemy pobierać z bankomatów kwot mniejszych niż 100 zł lub jeśli będziemy do tego celu używać Blika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *