Millennium Konto 360° w promocji z Allegro i bonusem 250 zł

konto 360 w promocji allegro 250 zł

Jeśli otworzymy konto osobiste w Banku Millennium i spełnimy proste warunki, zarobimy 100 zł w postaci karty podarunkowej na Allegro i 150 zł w gotówce. Premię zwiększymy o kolejne 20 zł do wykorzystania w serwisie goodie.

Konto 360° należy do najlepszych ROR-ów na rynku. Jego posiadacz pod łatwymi warunkami unika podstawowych opłat i może zyskać nawet 270 zł premii.

W branży handlowej coś, co się świetnie sprzedaje i budzi zainteresowanie, określa się mianem bestsellera. W świecie finansów takie określenie nadaje się bardzo atrakcyjnym z punktu widzenia klientów promocjom.

Kto może otrzymać 250 zł w promocji z Allegro Banku Millennium?

 

Bryluje w nich Bank Millennium, który uruchomił kolejną akcję specjalną. W zamian za otwarcie tam konta osobistego można otrzymać łącznie 270 zł (100 zł na Allegro + 20 zł do Goodie + 150 zł w gotówce).

Trwająca do 1 lutego akcja skierowana jest do nowych klientów. Jednak regulamin jest w tej kwestii dość liberalny. Za nowego klienta uznaje bowiem osobę, która  nie była stroną umowy o żaden produkt Banku Millennium lub Millennium TFI albo której wniosek nie jest procesowany. Poza tym z promocji wykluczone są osoby, które brały udział we wcześniejszych ofertach specjalnych związanych z Kontem 360° lub Kontem 360° Student.

Jak zdobyć 250 zł w promocji Banku Millennium?

 1. Do 1 lutego złożyć wniosek internetowy na stronie promocji i zawrzeć umowę o ROR z kartą płatniczą
  Ważne! We wniosku należy wyrazić zgody marketingowe (także na otrzymywanie informacji handlowych od podmiotów współpracujących z bankiem).
  Uwaga! Umowę zawrzemy na kilka sposobów (selfie, kurier). Jeśli zdecydujemy się na fotoweryfikację (zdjęcia twarzy i dowodu osobistego), po otwarciu ROR-u będziemy musieli udać się do oddziału, by potwierdzić tożsamość i złożyć wzór podpisu. Zgodnie z wymogami promocji będziemy mieć na to czas do 31 maja.
 2. Do 1 lutego aktywować aplikację mobilną Banku Millennium.
 3. Do 31 maja wykonać 1 płatność zbliżeniowo telefonem lub 1 przelew tytułem comiesięcznej opłaty stałej (np. za prąd, internet, telefon).
 4. W każdym z czterech kolejnych miesięcy (luty, marzec, kwiecień, maj):
  • zapewnić wpływy łącznie min. 1000 zł (najlepiej przelewem z innego banku, ale dopuszczalne są także wpłaty we wpłatomatach),
  • wykonać kartą płatniczą albo Blikiem jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę.

Przekazanie nagród

Bonusy przekazywane są etapami. E-kartę podarunkową Allegro o wartości 100 zł  Bank Millennium przekaże SMS-em do 26 lutego 2021 r. Bon będzie mieć przynajmniej sześciomiesięczny termin ważności.

Zasilenie konta użytkownika platformy goodie kwotą 20 zł nastąpi również do 26 lutego. Jednak żeby wypłacić te pieniądze, trzeba wcześniej zrobić zakupy w jednym ze sklepów partnerskich banku, opłacając je kartą. Kod doładowujący konto użytkownika goodie będzie ważny przez 14 dni od jego przekazania.

Natomiast drugą nagrodę o wartości 150 zł bank przeleje do 30 czerwca.

Do tego czasu trzeba być posiadaczem konta, aktywnej karty i utrzymać zgody marketingowe.

Opłaty za konto Banku Millennium

Posiadanie Konta 360° w Banku Millennium wiąże się z 8-zł opłatą. Do tego dochodzi 7 zł tytułem obsługi karty debetowej. Wypłaty w obcych bankomatach kosztują 1-5 zł (taniej w maszynach Santandera i Planet Cash).

Jednak klient łatwo uniknie wszystkich kosztów. Wystarczy, że w każdym miesiącu zapewni wpływ na ROR łącznie 1000 zł i raz zapłaci kartą albo Blikiem (kwota transakcji jest dowolna). Wówczas zyska też bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów na terenie EOG.

Ważne! Klienci do 26 lat, żeby nie ponosić kosztów utrzymania Konta 360° Student i wypłat z obcych bankomatów, muszą jedynie zrealizować ten drugi warunek.

Moja opinia na koniec

Znakiem rozpoznawczym promocji Banku Millennium są atrakcyjne premie pieniężne i łatwe warunki ich otrzymania. Nie inaczej jest teraz.

W zamian za otwarcie Konta 360° oraz wykazanie się aktywnością w każdym z czterech kolejnych miesięcy (wpływ 1000 zł + 1 płatność kartą albo Blikiem) inkasuje się 100 zł na Allegro, 150 zł w gotówce i 20 zł do goodie. W ten sam sposób unika się też opłat związanych z utrzymaniem rachunku.

Przejdź na stronę promocji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *