Promocja 300 zł za pakiet konto Banku Millennium + lokata strukturyzowana

millenium promocja 200

Jeśli otworzymy konto osobiste w Banku Millennium i spełnimy proste warunki, zarobimy nawet 300 zł. Premię zwiększymy o kolejne 100 zł, o ile założymy lokatę strukturyzowaną. Ale musimy się pospieszyć, bo w promocji obowiązuje limit uczestników.

Konto 360° należy do najlepszych ROR-ów na rynku. Jego posiadacz pod łatwymi warunkami unika podstawowych opłat i może zyskać nawet 300 zł premii.

W branży handlowej coś, co się świetnie sprzedaje i budzi zainteresowanie, określa się mianem bestsellera. W świecie finansów takie określenie nadaje się bardzo atrakcyjnym z punktu widzenia klientów promocjom.

Kto może otrzymać 300 zł w promocji Banku Millennium?

 

Bryluje w nich Bank Millennium, który uruchomił kolejną akcję specjalną. W zamian za otwarcie tam konta osobistego i założenie lokaty strukturyzowanej można otrzymać łącznie 300 zł w gotówce (200 + 100).

Do tego dochodzi potencjalny zarobek, gdy zostaną spełnione warunki certyfikatu. Z tym że to już zależy od sytuacji na rynkach finansowych i klient nie ma na to wpływu.

Trwająca do 28 października akcja skierowana jest do nowych klientów. Jednak regulamin jest w tej kwestii dość liberalny. Za nowego klienta uznaje bowiem osobę, która  nie była stroną umowy o żaden produkt Banku Millennium lub Millennium TFI albo której wniosek nie jest procesowany. Poza tym z promocji wykluczone są osoby, które brały udział we wcześniejszych ofertach specjalnych związanych z Kontem 360° lub Kontem 360° Student.

Ważne! Choć promocja trwa do 28 października, obowiązuje w niej limit 1000 uczestników. Szansę na nagrody będą mieć ci, którzy zarejestrują się najszybciej.

Jak zdobyć 200 zł w promocji Banku Millennium?

 1. Do 28 października złożyć wniosek internetowy na stronie promocji i zawrzeć umowę o ROR z kartą płatniczą
  Ważne! We wniosku należy wyrazić zgody marketingowe (także na otrzymywanie informacji handlowych od podmiotów współpracujących z bankiem).
  Uwaga! Umowę zawrzemy na kilka sposobów (selfie, kurier, finalizacja w oddziale). Jeśli zdecydujemy się na fotoweryfikację (zdjęcia twarzy i dowodu osobistego), po otwarciu ROR-u będziemy musieli udać się do oddziału, by potwierdzić tożsamość i złożyć wzór podpisu. Zgodnie z wymogami promocji będziemy mieć na to czas do 31 października.
 2. Do 29 stycznia 2021 pobrać i aktywować aplikację mobilną Banku Millennium
 3. W każdym z trzech kolejnych miesięcy (październik, listopad, grudzień):
  • zapewnić wpływy łącznie min. 1000 zł (najlepiej przelewem z innego banku, ale dopuszczalne są także wpłaty we wpłatomatach),
  • wykonać kartą płatniczą albo Blikiem jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę.

Jak zdobyć dodatkowe 100 zł w promocji Banku Millennium?

 1. Do 31 października założyć lokatę strukturyzowaną „Potencjał Srebra IV”
  Ważne! Należy to zrobić z poziomu Millenetu, czyli po zalogowaniu do systemu transakcyjnego (zakładka Moje finanse). Trzeba zainwestować co najmniej 1000 zł.
 2. Do 31 stycznia 2021 być posiadaczem certyfikatu.
  Uwaga! Wycofanie pieniędzy w późniejszym czasie, ale przed 29 września 2023 r., wiąże się z prowizją 0,5-3,75 proc. ulokowanej sumy.

Przekazanie nagród

Zarówno premia główna 200 zł, jak i dodatkowa 100 zł zostaną przekazane na nowo otwarte Konto 360° do 28 lutego 2021 r. Do tego czasu trzeba być posiadaczem konta, aktywnej karty i utrzymać zgody marketingowe.

Opłaty za konto Banku Millennium

Posiadanie Konta 360° w Banku Millennium wiąże się z 8-zł opłatą. Do tego dochodzi 7 zł tytułem obsługi karty debetowej. Wypłaty w obcych bankomatach kosztują 1-5 zł (taniej w maszynach Santandera i Planet Cash).

Jednak klient łatwo uniknie wszystkich kosztów. Wystarczy, że w każdym miesiącu zapewni wpływ na ROR łącznie 1000 zł i raz zapłaci kartą albo Blikiem (kwota transakcji jest dowolna). Wówczas zyska też bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów na terenie EOG.

Ważne! Klienci do 26 lat, żeby nie ponosić kosztów utrzymania Konta 360° Student i wypłat z obcych bankomatów, muszą jedynie zrealizować ten drugi warunek.

Moja opinia na koniec

Znakiem rozpoznawczym promocji Banku Millennium są atrakcyjne premie pieniężne i łatwe warunki ich otrzymania. Nie inaczej jest teraz.

W zamian za otwarcie Konta 360° oraz wykazanie się aktywnością w każdym z trzech kolejnych miesięcy (wpływ 1000 zł + 1 płatność kartą albo Blikiem) inkasuje się 200 zł. W ten sam sposób unika się też opłat związanych z utrzymaniem rachunku.

Przejdź na stronę promocji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *