Millennium Konto 360° w promocji 250 zł

konto 360 w promocji allegro 250 zł

Jeśli otworzymy konto osobiste w Banku Millennium i spełnimy proste warunki, zarobimy 250 zł w gotówce.

Konto 360° należy do najlepszych ROR-ów na rynku. Jego posiadacz pod łatwymi warunkami unika podstawowych opłat i może zyskać nawet 250 zł premii.

W branży handlowej coś, co się świetnie sprzedaje i budzi zainteresowanie, określa się mianem bestsellera. W świecie finansów takie określenie nadaje się bardzo atrakcyjnym z punktu widzenia klientów promocjom.

Kto może otrzymać 250 zł w promocji z Allegro Banku Millennium?

 

Bryluje w nich Bank Millennium, który uruchomił kolejną akcję specjalną. W zamian za otwarcie tam konta osobistego można otrzymać łącznie 250 zł.

Trwająca do 17 maja akcja skierowana jest do nowych klientów. Regulamin stanowi, że chodzi o osoby, które nie są stroną umowy o żaden produkt lub usługę świadczoną przez Bank Millennium. Dotyczy to również posiadaczy jednostek uczestnictwa Millennium TFI oraz klientów, którzy w przeszłości brali udział w promocjach dotyczących Konta 360° albo Konta 360° Student. Jeśli jednak ktoś otworzył tam kiedyś ROR poza promocją i później go zamknął, może teraz starać się o premię pieniężną.

Jak zdobyć 250 zł w promocji Banku Millennium?

 1. Do 17 maja zarejestrować się na stronie promocji Chodzi o utworzenie profilu uczestnika na stronie pośrednika, którym jest firma eBroker Partner z grupy Rankomat. Tam też akceptujemy regulamin akcji i udzielamy zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi promocji. Chodzi o to, by bank mógł go poinformować, że spełniliśmy warunki i przysługuje nam nagroda.
 2. Do 17 maja złożyć wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student z kartą płatniczą
  Wniosek, w którym trzeba wyrazić zgody marketingowe, składa się po zalogowaniu do swojego profilu uczestnika promocji. Wpisujemy w nim te same dane, które podaliśmy podczas rejestracji. Dotyczy to także adresu e-mail.
 3. Do 25 maja zawrzeć umowę
  Do wyboru mamy kilka sposobów: kurier, fotoweryfikacja (czyli na etapie wnioskowania wykonanie kilku zdjęć twarzy i swojego dowodu osobistego) albo finalizacja w placówce.
 4. Do 31 maja pobrać, aktywować i zalogować się do aplikacji mobilnej Banku Millennium
 5. W każdym z trzech kolejnych miesięcy (czerwiec, lipiec i sierpień):
  • wykonać po pięć transakcji bezgotówkowych kartą albo z użyciem kodu Blik (płatności za zakupy)
  • zapewnić wpływ na ROR łącznie min. 1000 zł (mogą być wpłaty we wpłatomatach, przelewy z innych banków).

Przekazanie nagród

Premia za otwarcie konta podzielona jest na trzy części: 50 zł, 100 zł i 100 zł. O przyznaniu pierwszej organizator powiadomi nas mailem oraz SMS-em do 15 czerwca, a dwóch kolejnych – do 15 września.

Wówczas będziemy mieć siedem dni na uzupełnienie formularza do przelewu. Znajdziemy go w profilu uczestnika na stronie akcji. Podajemy w nim numer założonego w promocji Konta 360°. Wypłata nagrody nastąpi w ciągu 14 dni od wypełnienia formularza.

Opłaty za konto Banku Millennium

Posiadanie Konta 360° w Banku Millennium wiąże się z 8-zł opłatą. Do tego dochodzi 7 zł tytułem obsługi karty debetowej. Wypłaty w obcych bankomatach kosztują 1-5 zł (taniej w maszynach Santandera i Planet Cash).

Jednak klient łatwo uniknie wszystkich kosztów. Wystarczy, że w każdym miesiącu zapewni wpływ na ROR łącznie 1000 zł i raz zapłaci kartą albo Blikiem (kwota transakcji jest dowolna). Wówczas zyska też bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów na terenie EOG.

Ważne! Klienci do 26 lat, żeby nie ponosić kosztów utrzymania Konta 360° Student i wypłat z obcych bankomatów, muszą jedynie zrealizować ten drugi warunek.

Moja opinia na koniec

Znakiem rozpoznawczym promocji Banku Millennium są atrakcyjne premie pieniężne i łatwe warunki ich otrzymania. Nie inaczej jest teraz.

Promocja Banku Millennium umożliwia w łatwy sposób zdobycie 250 zł. Wystarczy otworzyć tam Konta 360° i w każdym z trzech miesięcy z niego korzystać. Chodzi o pięć transakcji kartą oraz wpływ 1000 zł. Przy okazji zapewniamy sobie zwolnienie z opłat oraz darmowy dostęp do wszystkich bankomatów w kraju i UE.

Przejdź na stronę promocji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *