Konto Firma to Ja w Idea Banku – czy opłaca się małej firmie?

logo_idea-bankJednoosobowa działalność gospodarcza wymaga posiadania odrębnego konta bankowego. Dopasowanie go do naszych indywidualnych potrzeb nie jest szczególnie prostym zadaniem, Konto Firma to JA z dotacją w Idea Banku wydaje się jednak rozwiązaniem, które jest w stanie wzbudzić zainteresowanie. Każdy chciałby przecież otrzymać 1000 złotych i wydać je na co tylko zechce, a w przypadku wspomnianego konta możliwość taka nie jest wcale nierealna.

Opłaty za konto

Jeszcze zanim zaczniemy planować nasze wydatki dzięki dodatkowym funduszom powinniśmy zastanowić się nad tym, z jakimi opłatami wiąże się posiadanie Konta Firma to Ja w Idea Banku, nikogo nie trzeba bowiem przekonywać o tym, że własna działalność gospodarcza skłania do oszczędzania. Tu na pierwszy plan wysuwa się brak opłat pobieranych zarówno za otwarcie, jak i prowadzenie konta, nie trzeba więc obawiać się o dodatkowe koszty, które na firmowym rachunku będą się pojawiały raz w miesiącu. Na tym zresztą nie kończą się wcale bezpłatne usługi, opłat nie pobiera się bowiem również za wydanie i użytkowanie karty płatniczej oraz wówczas, gdy wykonuje się przelewy internetowe:

http://www.tanie-konto.pl/idea-bank/konto-firma-to-ja/

Dodatkowo klienci mogą liczyć na to, że dostęp do gotówki uzyskają w tym samym momencie, w którym będą jej najbardziej potrzebowali, zaletą konta jest zaś i to, że można je założyć za pośrednictwem Internetu bez konieczności opuszczania domu.

Czy to konto opłaca się małej firmie?

A co ze wspomnianą dopłatą? Prowadząc działalność gospodarczą z pewnością nie narzeka się na brak rachunków potwierdzających korzystanie z różnego rodzaju usług finansowych. Wystarczy więc pojawić się w siedzibie banku z kopią umowy kredytowej lub kopiami faktur potwierdzającymi, że uregulowaliśmy opłaty związane z kredytem, faktoringiem lub księgowością. Następnie, w ciągu dwunastu miesięcy od momentu, w którym wyraziliśmy chęć uczestniczenia w promocji, powinniśmy wypełnić wniosek o przyznanie środków. W wypełnieniu wniosku pomoże nam bankowy doradca, potem zaś nie pozostaje nam już nic innego, jak tylko sprawdzać regularnie stan konta i cieszyć się z otrzymanej dotacji.
Konto Firma to Ja to jednak nie tylko możliwość wzbogacenia się o 1000 złotych. To również komfort, wygoda i bezpieczeństwo, a więc to wszystko, o czym marzy każdy przedsiębiorca właściciel małej firmy stawiający swoje pierwsze kroki w świecie biznesu.

One comment

  • Jestem generalnie zadowolony z tego konta. Żadnych nieprzewidzianych opłat. Założyłem to konto zachęcony promocją Premiowanie za Bankowanie. Zarobiłem na tym ponad 700zl w jeden rok. Polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *