Konto dBnet Biznes czy rzeczywiście najlepsze dla firmy?

dbnet_biznesWybór najlepszego konta bankowego dla firmy nie jest zadaniem prostym. Przed ostateczną decyzją warto zapoznać się z ofertami poszczególnych banków, aby wybrać tę najlepszą ofertę dla naszej firmy. Wiele możliwości oferuje Deutsche Bank w ofercie konta dbNet Biznes, czyli jeden z banków najbardziej docenianych przez biznesmanów i osób posiadających całkiem spore miesięczne przychody.

Opłaty konta dbNET Biznes

Chociaż posiadanie rachunku w Deutsche Bank, w porównaniu z ofertami przedstawianymi przez inne banki, wymaga ponoszenia całkiem małych opłat, warto bardzo dokładnie zapoznać się z wszystkimi jego możliwościami.Oferta dbNET Biznes wygrywa większości rankingów na najtańsze lub najlepsze konto firmowe:

http://www.tanie-konto.pl/porownanie-kont-firmowych/

Opłata za kartę każdego miesiąca wynosi 3.5 PLN, natomiast wypłata pieniędzy w jakimkolwiek bankomacie na całym świecie jest bezpłatne. Co więcej, karta umożliwia dokonywania zakupów zarówno przez Internet, jak i w sklepach stacjonarnych bez najmniejszych komplikacji. Wszystkie transakcje zawierane są w mgnieniu oka, dzięki czemu konto sprawdzi się przede wszystkim w przypadku firm, które bardzo dużo uwagi poświęcają zakupom oraz regularnym opłatom.
Deutsche Bank oferuje kilka możliwości prowadzenia rachunku dla firm, dzięki czemu można wybrać ten, który najbardziej odpowiada naszym indywidualnym potrzebom. Najbardziej popularnym jest ten, który zwiera pakiet S. Nadaje się on przede wszystkim dla firm, których saldo z reguły przekracza 10 tysięcy złotych. W takim przypadku zwolnione są one z konieczności ponoszenia dodatkowych opłat o wartości 20 złotych miesięcznie. Wykonywanie przelewów jest bezpłatnych, jednak przekroczenie trzydziestu miesięcznie wiąże się z opłatą 1,50 za każdy kolejny przelew, bez względu na bank, w jakim otworzony jest rachunek, na który przelewamy pieniądze. Innym pakietem jest Pakiet M, przeznaczony przede wszystkim dla firm, których saldo może wynosić nawet 25 PLN. Otrzymują one dwa razy więcej darmowych przelewów, czyli aż 60.

 

Oczywiście, Deutsche Bank oferuje jeszcze inne rozwiązania w postaci pakietów dla firm, dlatego zawsze warto bardzo szczegółowo zapoznać się z wszystkimi z nich i wybrać ten, który najbardziej odpowiada charakterowi prowadzonej przez nas firmy.

Czy rzeczywiście dBnet Biznes to aktualnie najlepsze konto dla firmy?

Na tle pozostałych banków w Polsce, które przedstawiają swoją ofertę dla firm, Deutsche Bank, chociaż pobiera całkiem spore opłaty, wypada całkiem pozytywnie, dzięki czemu sporo osób decyduje się na wykorzystywanie właśnie jego możliwości oraz dobrze przemyślanych opcji.

A jakie wy macie opinie o konta firmowych Deutsche Banku w szczególności o ofecie dbNET Biznes?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *