Konto Jakie Chcę w Santander + 450 zł – opinie czy warto?

 

santanderDzisiaj, testuję nowe konto Santander Banku o wdzięcznej nazwie “Konto Jakie Chcę”, szeroko reklamowane, jako tani, dopasowany i w pełni konfigurowalny ROR. Sprawdzam też opinie klientów, czy to prawda, czy raczej kolejna oferta z bankowej serii pt. „ściema” – z najeżoną gwiazdkami tabela opłat i prowizji (bo opłaty są najważniejsze).

Konto Jakie Chcę to nie tylko jedna z ciekawszych propozycji, jakie w ostatnich miesiącach przygotował bank Santander. To również jedno z najbardziej interesujących kont mobilnych dostępnych na polskim rynku usług bankowych stworzone z myślą o osobach, które ceniąc sobie wygodę liczą na to, że korzystanie z bankowości internetowej nie narazi ich na niepotrzebne koszty.
Jakie sztandarowe cechy wyróżniające ma Konto Jakie Chcę w Santander?

Prześwietlam opłaty za Konto Jakie Chcę Santander

O tym, że jest to Konto Jakie Chcę jest wyjątkowo tanie przekonują nas nie tylko reklamy, ale również informacje, jakich udzielają nam twórcy konta na swojej stronie internetowej.

Tabela opłat Konta Jakie Chcesz prezentuje się następująco:

 • otwarcie i prowadzenie konta – 0 zł/miesiąc (bezwarunkowo!),
 • przelewy zewnętrzne przez internet – 0 zł,
 • polecenia zapłaty wykonane przez internet – 0 zł
 • opłata za wydanie karty płatniczej – 0 zł,
 • miesięczna opłata za kartę (do wyboru możliwe są 3 warianty):
  1. 3 zł (opłata stała),
  2. 5 zł lub 0 zł (gdy dokonamy 5 transakcji kartą w miesiącu),
  3. 5 zł lub 0 zł (gdy dokonamy transakcji kartą za min. 500 zł w miesiącu),
 • wypłata gotówki z bankomatów w Polsce (uzależniona od wieku):
  • osoby do 26 roku życia – darmowe wszystkie bankomaty w Polsce
  • osoby powyżej 26 roku życia – darmowe jedynie bankomaty BZWBK, koszt wypłat z innych to 5 zł.

Zobacz pełną tabelę opłat

Bezpłatne jest w tym wypadku nie tylko założenie i prowadzenie konta, ale również wydanie karty debetowej pozwalającej na dokonywanie płatności zbliżeniowych oszczędzających czas i zwiększających wygodę kupującego.

karta do konta jakie chcęNiestety użytkowanie karty jest płatne – to koszt  3 miesięcznie – jednak bank przewidział możliwość zwolnień z tej opłaty. Klient może wybrać dwie inne opcje z opłatą zmienną 5 zł gdzie za aktywne korzystanie z karty może uzyskać całkowite z niej zwolnienie.

Klienci mogą liczyć również na możliwość bezpłatnego dokonywania poleceń zapłaty oraz na wolne od opłat korzystanie z simKodów służących do wykonywania przelewów internetowych.

Nie są też zmuszeni do ponoszenia dodatkowych kosztów wówczas, gdy korzystają z przelewów internetowych skierowanych do właścicieli kont w innych bankach za pośrednictwem BZWBK24 w systemie ELIXIR.

Do 26 roku życia, mogą przy tym również bezpłatnie dokonywać wypłat pieniędzy we wszystkich bankomatach w Polsce.

Dzięki temu każdy posiadacz Konta Jakie Chcę w banku Satnader może liczyć na szybki dostęp do swoich pieniędzy nawet wówczas, gdy znajduje się poza zasięgiem sieci.

Promocja  – zyskaj do 300 zł premii za opłacanie rachunków z konta

Będąc posiadaczami Konta Jakie Chcę,  możemy otrzymać  zwrot 1% wartości opłaconych z Konta Jakie Chcę rachunków za prąd, gaz, telefon komórkowy i stacjonarny, abonament TV i Internet
Aby otrzymać zwrot za zapłacone rachunki wystarczy raz zgłosić w banku swoją fakturę, a później opłacać rachunki z Konta Jakie Chcę.
Korzystając ze zwrotów możemy zyskać nawet 25 zł w miesiącu, czyli do 300 zł rocznie

150 zł za przelewanie wynagrodzenia na konto w Santander

Dodatkowo w ramach promocji “150 zł za konto z wynagrodzeniem” trwającej do 31.07.2019 r. możemy zyskać nawet 150 zł za przekazywanie wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę w wysokości minimum 1000 zł.

Dlaczego warto mieć konto w Santander – opinia na koniec

Konto Jakie Chcę w banku Santander  to jednak nie tylko zwolnienie z wielu opłat, które wydają się niemożliwe do uniknięcia w przypadku kont osobistych (prowadzenie, przelewy, bankomaty). Jego atutem jest także szereg dodatkowych ułatwień takich, jak choćby dostęp do usługi cash back umożliwiającej wypłatę gotówki bez prowizji podczas płatności kartą za zakupy w sklepach stacjonarnych. Konto Jakie Chcę gwarantuje również zwrot 1% możliwy do wykorzystania przy opłacaniu rachunków z konta, dzięki czemu konto staje się jeszcze bardziej atrakcyjne.

Załóż Konto Jakie Chcę na santander.pl i zgarnij 150 zł + 300 zł

A jakie są Wasze opinie o koncie w banku Santander? Jak przebiega współpraca z bankiem, czy wszystko działa prawidłowo i poprawnie?

Ocena internautów
Dziękujemy za Twoją ocenę.