Promocja konto za tablet 2019

ikonto bnp paribas tablet samsung

Dotychczas założenie konta bankowego mogło wiązać się z otrzymaniem atrakcyjnej premii finansowej. Jednak BNP Paribas może być tym bankiem, jaki ustanowi nowy standard nagradzania klientów za otworzenie rachunku osobistego. Wybierając atrakcyjne iKonto, dostaniemy w prezencie tablet Samsung Galaxy Tab P3 Lite SM-T110, wartego 400 zł.

ikonto bnp paribas tablet samsung

Kto zgarnie tablet za iKonto?

Otóż nie każdy, kto założy konto otrzyma pożądane urządzenie. Wyłącznie ci, którzy założą iKonto przez Internet. Te osoby nie mogą mieć też żadnej historii w banku BNP Paribas, czyli jeśli wcześniej został już założony jakiś rachunek, nawet gdy został do tej pory zamknięty, nie dostaniemy w takiej sytuacji tabletu. Mówi o tym nie sam regulamin dotyczący promocji, ale ten, odnoszący się do prowadzenia iKonta.

Jakie trzeba spełnić warunki by dostać tablet do konta?

Jeśli chcemy mieć tablet, musimy postępować zgodnie z wytycznymi, jakie znajdziemy na stronie internetowej BNP Paribas. Mianowicie trzeba kliknąć w baner reklamowy na stronie promocji w czasie, kiedy ona trwa, czyli od 1 do 31 sierpnia 2014 roku i wypełnić wniosek o otwarcie iKonta. Zaś do ostatniego dnia promocji powinniśmy też dokonać przelewu identyfikującego o wartości 1 zł.

Musimy pamiętać też o aktywacji konta przed 30 września 2014 roku i do tego czasu zrealizować transakcję kartą debetową na kwotę 400 zł. Poza tym, jeśli nie chcemy ponosić opłaty 400 zł, będącej równowartością tabletu, nie możemy zamknąć iKonta wcześniej, jak po roku.

Jakie są zasady przyznawania tabletu?

Przede wszystkim musimy spełnić powyższe warunki. Musimy też pamiętać, że niezależnie od tego, ile iKont byśmy nie otworzyli, otrzymamy tylko jeden tablet i urządzenia nie można wymienić na gotówkę, czyli wspomniane już 400 zł. Nie możemy też przekazać naszej nagrody innej osobie, jeśli konto jest założone na nasze dane osobowe. Tablet otrzymamy przesyłką na adres, jaki podaliśmy we wniosku, nie później jak do 10 października 2014 roku.

O czym trzeba pamiętać?

Żeby się spieszyć. Tak, bo promocja, chociaż trwa do końca sierpnia, to jednak może się praktycznie skończyć wcześniej, czyli wtedy, gdy nie będzie już żadnych tabletów do rozdania. Jeśli nasz wniosek zostanie zatwierdzony, tablet jest nasz. Jeśli urządzeń braknie, wówczas BNP Paribas prawdopodobnie zamieści stosowną informacje na swojej stronie, że więcej tabletów już nie ma i w związku z tym promocja przestaje obowiązywać.

Czy warto założyć iKonto dla tabletu?

Jeśli urządzenie jest nam potrzebne, to zdecydowanie tak. Poza tym, musimy zwrócić uwagę na samo iKonto. Nie jest to jakieś badziewie, ale naprawdę dobra oferta. Możemy otrzymać nie tylko tablet, ale też 3% zwrotu za transakcje bezgotówkowe wykonywane przez Internet kartą za pośrednictwem systemu PayU. W ten sposób co miesiąc na nasze konto powędruje dodatkowe 50 zł. Jeśli chodzi o opłaty, to również możemy się od nich wymigać. Nie zapłacimy 9 zł co miesiąc za korzystanie z iKonta, jeśli co miesiąc będzie wpływać na ten rachunek chociażby 1000 zł. Z kartą jest podobnie, czyli zamiast płacić w każdym cyklu rozliczeniowym 6 zł za to, że ją mamy, możemy zapłacić nią rachunek na kwotę 200 zł i korzystać z niej zupełnie gratis.

Jaki jest największy haczyk tej promocji?

Każda oferta ma swoje plusy i minusy. Chcąc otrzymać tablet musimy spełnić określone warunki, no i nie zamykać konta w ciągu 12 miesięcy od momentu jego otwarcia. W przeciwnym razie tablet będziemy mogli zatrzymać, ale zapłacić za niego te 400 zł. Więcej żadnych kruczków nie ma, więc jeśli zależy nam na tym tablecie, lepiej nie zwlekać zbyt długo z podjęciem decyzji.

5 komentarzy

 • To istnieją gdzieś jeszcze te opcje moneyback, cashback itd? Myślałam, że po porażce Alior Sync, już nikt się na to nie odważy. Nie to, że bym miała coś przeciwko, bo dla mnie to korzyść, ale jak banki sobie z tym radzą 🙂 Co prawda jak dokładnie się wczytamy w regulamin, to jakiś milionowych czy nawet tysięczny sum się nie odzyska, ale zawsze to jakiś procent, który na przykład mnie do korzystania z konta szczerze zachęcił. Natomiast czy wygram ten tablet w Bnp Paribas? Ciężko stwierdzić, chyba nie mam aż takich wydatków.

  • Różnie można do tego podchodzić. 3% to niby niewiele, ale to już 30 zł od 1000 zł.

   Zatem miesięcznie oszczędzać te 30 zł, to rocznie mamy ponad 300 zł, tak więc można kupić sobie chociażby ubezpieczenie do samochodu, czy można wziąć żonę na dobrą kolację 😉

   Jeśli akurat BNP Paribas daje 3% moneyback, to czemu by z tego nie skorzystać. W porównaniu na tle innych banków komercyjnych, moim zdaniem wypada całkiem przyzwoicie, dam mam tam dodatkowe konto na tzw. czarną godzinę.

 • Myślę, że warunki prowadzenia konta BNP Paribas są konkurencyjne wobec innych kont. Jeśli byłby to podstawowy rachunek to wpływ w wysokości 1000 zł to nasza miesięczna pensja, a transakcje bezgotówkowe na kwotę 200 zł to tak na prawdę jedne zakupy lub zatankowanie auta do pełna…Nic prostszego. Tablet i zwrot 3% również brzmi bardzo zachęcająco.

 • Niestety promocja konta BNP Paribas z Tabletem zakończona. Nie mieli takich złych warunków tej promocji. Może tablet nie jest jakiś mega, ale zawsze to jakaś nagroda, więc warto się było zgłosić.

  Czy może jest ktoś z Was kto taki tablet otrzymał za założenie konta w BNP Paribas? Jeśli taka promocja była teraz, to jestem pewien, że niebawem będzie kolejna, więc trzeba czekać.

  Ja jeszcze nie miałem konta w BNP Paribas, więc teoretycznie się załapuję do tego typu akcji. Mimo to chciałbym poznać Wasze zdanie w tym temacie czy było warto.

  • Mój znajomy ma ten tablet, więc mogę Wam powiedzieć, że było to jak najbardziej możliwe. Warto jednak podkreślić, że jest to osoba dość zamożna, więc dla kogoś takiego spełnienie wymaganych warunków, nie było problemem.

   Ta oferta faktycznie się skończyła, jednak jestem pewien, że BNP, albo inny bank, znów wprowadzi jakąś ofertę z tabletem i pamiętajcie, że za samo założenie konta, na pewno nie dostaniemy tabletu ani żadnego innego urządzenia. Trzeba się będzie co nie co o nie postarać, czyli albo wziąć dość spora lokatę, która zamrozi dość sporo “środków” na koncie, albo trzeba będzie regularnie wpłacać jakąś kwotę na nasze konto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *