200 zł od Credit Agricole w promocji Korzyści dla Ciebie – Zima 2020/2021

credit agricole promocja korzyści dla ciebie

Credit Agricole nagradza nowych klientów, którzy otworzą tam konto osobiste, premią pieniężną sięgającą 200 zł. Co ciekawe konsument może wybrać, w jakiej formie będzie mu ona wypłacona.

Korzyści dla Ciebie – jesień 2020

W ramach najnowszej oferty promocyjnej „Korzyści dla Ciebie – jesień 2020”, Credit Agricole umożliwia skorzystanie z jednej z 3 form uzyskania premii:

  • do 200 zł premii za przeniesienie konta
  • do 200 zł zwrotu za płatności kartą i mobilne
  • do 50% premii z CAsaver

Otrzymają ją ci klienci, którzy otworzą „Konto dla Ciebie” w okresie trwania promocji (do 31 stycznia 2021), wyraża zgody marketingowe i spełnią wszystkie wymagane warunki oraz do czasu jej zakończenia nie zamkną rachunku.

Promocja nie obejmuje klientów, którzy skorzystali z promocji banku z premią za przeniesienie konta z innego banku lub byli posiadaczami konta od 1.04.2018 r.

200 zł za przeniesienie konta

Pierwszym sposobem uzyskania premii na nowym „Koncie dla Ciebie” jest zamknięcie rachunku w innym banku, na który dotychczas otrzymywaliśmy wynagrodzenie. W tym celu należy złożyć odpowiedni wniosek, zawierający w treści dane odnośnie nazwy i adresu instytucji, która przekazuje nam pensję, rentę, emeryturę lub stypendium.

Przenosząc konto do banku Credit Agricole możemy zyskać premię 100 zł lub 200 zł.

Niższą kwotę otrzymamy w przypadku, kiedy zapewnimy sobie wpływy o wartości co najmniej 1000 zł przez 3 następujące po sobie miesiące.

Natomiast, premia 200 zł wpadnie w nasze ręce pod warunkiem, że w każdym z trzech kolejnych miesięcy kwota wpływającego na konto wynagrodzenia wyniesie min. 3000 zł.

200 zł za płatności kartą lub mobilne

Bank Credit Agricole w ramach promocji „Korzyści dla Ciebie” oferuje również opcję zwrotu 2% za płatności kartą lub 5% za płatności mobilne (maks. 16,67 zł / mies.):

Maksymalnie można otrzymać w ciągu roku 200 zł, za płatności mobilne przez 12 miesięcy od momentu wzięcia udziału w promocji.

Warunkiem uzyskania premii jest dokonanie min. 3 płatności kartą lub mobilnych w miesiącu, a następnie zapewnienie sobie comiesięcznych wpływów w kwocie nie mniejszej niż 1000 zł. Nie ma w tym przypadku znaczenia, czy środki te będą naszym wynagrodzeniem. Bank zaakceptuje również przelewy z naszych rachunków w innych bankach.

Premię za płatności bank wypłacimy nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po tym, gdy spełnimy warunki do jej otrzymania.

200 zł z CAsaver

Trzecią możliwością uzyskania premii jest skorzystanie z usługi CAsaver banku Credit Agricole. Polega ona na tym, że bank automatycznie zaokrągla kwoty transakcji dokonywanych kartą płatniczą do wielokrotności 5 zł. Jeżeli więc opłacamy produkt o wartości 12 zł, wówczas 3 zł jest przekazywane na konto oszczędnościowe CAsaver.

Dodatkowo uczestnicy promocji „Korzyści dla Ciebie” otrzymają 50% od przekazanej kwoty oszczędności.

Maksymalnie można w ten sposób zyskać 16,67 zł miesięcznie, co daje nam roczny zysk w kwocie 200 zł.

Aby otrzymać premię w ramach korzyści powiązanej z usługą CAsaver, należy pamiętać o comiesięcznym wpływie na kwotę minimum 1000 zł przelewem z dowolnego konta w innym banku.

Poza tym wymagane jest dokonanie płatności bezgotówkowych o comiesięcznej wartości nie mniejszej niż 300 zł.

Premię otrzymamy do końca każdego miesiąca następującego po tym okresie rozliczeniowym, w którym uda nam się spełnić wszystkie warunki promocji.

Konto oszczędnościowe 2% do 20 tys zł

Dla osób decydujących się na otwarcie Konta dla Ciebie w promocji “na Start”, Credit Agricole ma również ofertę konta oszczędnościowego ze specjalnym oprocentowaniem – Rachunek Oszczędzam 2%. Dzięki temu, możemy otrzymać 3% w skali roku dla kwoty do 20 tysięcy złotych.

Wysokie oprocentowanie obowiązuje przez 3 miesiące od daty otwarcia konta, a kapitalizacja odsetek następuje co kwartał. Pieniądze zgromadzone na koncie oszczędnościowym możemy bezpłatnie wycofać raz w miesiącu.

Konto dla Ciebie w Credit Agricole a opłaty

Teoretycznie utrzymanie Konta dla Ciebie z kartą debetową kosztuje aż 16 zł miesięcznie. Do tego bank nalicza 6 zł za każdą wypłatę z obcego bankomatu.

Jednak łatwo uniknąć tych wszystkich opłat. Wystarczy w każdym miesiącu zapewnić wpływ na ROR min. 1000 zł i wykonać plastikiem albo Blikiem jedną płatność bezgotówkową na dowolną kwotę.

Moją pełną recenzje Konta dla Ciebie można znaleźć tutaj.

Moja opinia

Promocja Credit Agricole wydaje się nieco skomplikowana, ale jej zaletą jest możliwość wyboru formy nagrody pieniężnej, która sięga 200 zł. Najszybciej zdobyć tę za przeniesienie rachunku z innego banku. Wystarczą do tego formalności w placówce i wpływ po 3000 zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy.

Utrzymanie Konta dla Ciebie może być całkowicie darmowe. Opłat unika się bowiem przy wpływach 1000 zł i jednej płatności kartą albo Blikiem w miesiącu.

Dodatkowo, możemy skorzystać z promocji na Start na Rachunku Oszczędzam, czyli ulokować do 20 000 zł na koncie oszczędnościowym z oprocentowaniem 2% przez 3 miesiące.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *