500 zł od Credit Agricole w promocji Konta dla Ciebie

credit agricole promocja korzyści dla ciebie

Credit Agricole ma ciekawą, długoterminową promocję dla nowych klientów. Oprócz 50-zł premii za otwarcie konta osobistego proponuje im wypłacany nawet przez 18 miesięcy money-back o wartości 450 zł.

Wbrew powszechnym obawom banki nadal organizują promocje mające skłonić klientów do korzystania z ich usług. Wciąż można na tych ofertach całkiem fajnie zarobić. Oczywiście, nie na wszystkich.

Do 500 zł dla Ciebie

Do tych lepszych zalicza się najnowsza akcja Credit Agricole. Dzięki niej można zgarnąć premię pieniężną sięgającą nawet 500 zł! Przy czym trzeba się związać z bankiem na 18 miesięcy, ponieważ zdecydowana większość nagrody (50-450 zł w zależności od wyboru klienta) ma postać comiesięcznego 3-proc. money-backu od transakcji kartą, telefonem (systemy Apple Pay, Google Pay), Blikiem i zegarkiem (Garmin, Fitbit). Reszta (50 zł) to bonus za otwarcie ROR-u.

W trwającej do 31 lipca promocji mogą wziąć udział nowi klienci organizacji zarządzanej przez Piotra Kwiatkowskiego. Regulamin precyzuje, że chodzi o osoby, które nie miały konta osobistego w Credit Agricole od 31 marca 2018 r. Okres karencji jest więc dość długi. Jednak możliwe do zainkasowania profity również należą do najwyższych na rynku.

Jak zdobyć 500 zł w promocji Credit Agricole?

 1. Do 31 lipca złożyć wniosek o Konto dla Ciebie i kartę płatniczą We wniosku trzeba: wyrazić zgody marketingowe, wybrać wyciągi z konta w formie elektronicznej, wyrazić chęć przystąpienia do promocji.
 2. Do 31 lipca zawrzeć umowę
  Można to zrobić w aplikacji CA24 Otwórz Konto (metoda na selfie), przez kuriera lub w oddziale.
  Na tym etapie wybieramy wariant money-backu, jaki nas interesuje:
  • 6 miesięcy (max 8,35 zł miesięcznie) – łącznie 50 zł,
  • 12 miesięcy (max 12,5 zł miesięcznie) – łącznie 150 zł,
  • 18 miesięcy (max 25 zł miesięcznie) – w sumie 450 zł.
 3. Do końca następnego miesiąca po otwarciu ROR-u zapewnić nań wpływ min. 300 zł
 4. Przez 6-18 miesięcy od otwarcia konta wykonywać jak najwięcej płatności kartą / Blikiem / telefonem / zegarkiem
  Bank zwraca 3 proc. od każdej transakcji – do wysokości miesięcznego limitu.
  Ważne! By otrzymywać premię za dany miesiąc, trzeba wykonać w nim minimalną dla danego wariantu nagrody liczbę operacji: 3, 5 albo 10.
  Zdobycie maksymalnego zwrotu wymaga wydawania 833 zł miesięcznie. Taki wymóg jest w stanie spełnić większość klientów robiących normalne zakupy, bez konieczności dokonywania niepotrzebnych wydatków.

Przekazanie nagrody

Dostępna w promocji nagroda pieniężna podzielona jest na część stałą i zmienną. Pierwszą, czyli 50-zł premię za otwarcie konta otrzymamy do końca następnego miesiąca po zapewnieniu wymaganych wpływów.

Natomiast money-back 3 proc. za transakcje z danego miesiąca bank będzie nam wypłacać do końca następnego miesiąca. Zatem za aktywność np. w kwietniu nagrodzi nas do końca maja.

Konto oszczędnościowe na 1,5%

Jako nowi klienci możemy skorzystać z jeszcze jednej oferty specjalnej, o ile wyrazimy zgody marketingowe. Chodzi o wyższe oprocentowanie konta oszczędnościowego.

Stawka 1,5 proc. jest naliczana przez trzy miesiące od otwarcia Rachunku Oszczędzam z kwartalną kapitalizacją. Bonusowymi odsetkami objęte są środki do 20.000 zł.

 

Konto dla Ciebie w Credit Agricole a opłaty

Konto dla Ciebie jest warunkowo darmowe. Oznacza to, że jego utrzymanie wiąże się z kosztami, których można uniknąć.

W tym celu wystarczy co miesiąc: wykonać jedną płatność bezgotówkową kartą (telefonem, zegarkiem) albo Blikiem na dowolną kwotę i zapewnić wpływ na ROR min. 1000 zł. Dzięki temu zyskujemy też bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w kraju.

W przeciwnym razie Credit Agricole pobierze: 7 zł (ROR), 9 zł (karta z funkcją płatności wielowalutowych) i 6 zł (każde pobranie gotówki z obcego bankomatu w Polsce).

Moją pełną recenzje Konta dla Ciebie można znaleźć tutaj.

Moja opinia

Promocja Credit Agricole to bardzo uczciwy i korzystny deal. W zamian za otwarcie konta osobistego i aktywność, otrzymujemy 50-zł premię na start (pod warunkiem zapewnienia wpływów 300 zł) oraz money-back za transakcje kartą, telefonem, zegarkiem i Blikiem. Wartość tego drugiego to nawet 450 zł w ciągu 18 miesięcy, czyli 25 zł miesięcznie (przy min. 10 płatnościach na łącznie 833 zł).

Utrzymanie Konta dla Ciebie może być całkowicie darmowe. Opłat unika się bowiem przy wpływach 1000 zł i jednej płatności kartą albo Blikiem w miesiącu.

Dodatkowo, możemy skorzystać z promocji na Start na Rachunku Oszczędzam, czyli ulokować do 20 000 zł na koncie oszczędnościowym z oprocentowaniem 1,5% przez 3 miesiące.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *