200 zł za przeniesienie konta w promocji Credit Agricole

credit agricole promocja

Nowi klienci, którzy wybiorą zautomatyzowany ścieżkę przenoszenia rachunku płatniczego do Credit Agricole, mogą łatwo zyskać 100 zł. Przy odrobinie wysiłku zainkasują dwukrotnie większą premię.


Przenieść konto z banku do banku można na dwa sposoby: ręcznie lub automatycznie przez system Ognivo. Druga metoda jest mało popularna, ale może być dochodowa, o ile skorzysta się z promocji Credit Agricole.

Kto może otrzymać premię?

Organizacja kierowana przez Piotra Kwiatkowskiego kusi premią sięgającą 200 zł klientów, którzy zdecydują się otworzyć w niej konto osobiste i jednocześnie upoważnić bank do przeniesienia (zamknięcia) wskazanego rachunku.

Wówczas pracownicy Credit Agricole zajmą się wszystkimi formalnościami związanymi z zamknięciem dotychczasowego ROR-u. Pomoc obejmuje m.in. powiadomienie pracodawcy, ZUS-u, urzędu skarbowego i innych organów o zmianie naszego numeru konta oraz transfer wszystkich ustawień starego ROR-u, czyli odbiorców przelewów i historii transakcji.

W trwającej do 31 sierpnia akcji „Letnie korzyści z Kontem dla Ciebie” może wziąć udział osoba, która:

 • nie posiadała konta w Credit Agricole od 1 kwietnia 2018 r. lub
 • nie korzystała z wcześniejszych edycji promocji polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku.

Jak otrzymać 200 zł za za przeniesienie konta do Credit Agricole?

 

 • Do 31 sierpnia przez stronę promocji złożyć wniosek i zawrzeć umowę o Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP z kartą
 • W ciągu 7 dni od otwarcia konta upoważnić Credit Agricole do przeniesienia (zamknięcia) starego konta
  Uwaga! Podpisy na upoważnieniu i wniosku muszą być zgodne ze wzorem podpisu złożonym w dotychczasowym banku.
 • W każdym z trzech kolejnych miesięcy po otwarciu ROR-u zapewnić wpływ min. 1000 lub 3000 zł
  Pierwszy wpływ powinien nastąpić do końca miesiąca kalendarzowego po zawarciu umowy. Zatem mamy czas do końca września.
  Uwaga! Bank zaznacza, że na potrzeby promocji nie będzie uznawać przelewów z rachunków klienta prowadzonych przez inne banki. Akceptowane są za to wpłaty własne.

Przekazanie nagrody

Bonus w wysokości 100 (za trzykrotny wpływ łącznie 1000 zł) lub 200 zł (trzykrotny wpływ łącznie 3000 zł) zostanie wypłacony do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po zapewnieniu trzeciego wpływu. Zatem najpóźniej stanie się to do końca grudnia br. Jednak im wcześniej zapewnimy pierwszy wpływ (jeszcze w sierpniu), tym szybciej (w listopadzie) otrzymamy premię.

Ile kosztuje konto osobiste w Credit Agricole?

Promocją objęte są dwa rachunki: Konto dla Ciebie oraz Konto dla Ciebie VIP. Skupmy się na tym pierwszym, gdyż w jego przypadku łatwiej uniknąć podstawowych opłat.

Ten podstawowy w ofercie Credit Agricole ROR jest darmowy po spełnieniu w danym miesiącu dwóch warunków:

 • wpływ łącznie min. 1000 zł,
 • jedną płatność bezgotówkowa kartą albo Blikiem.

Jeśli wykonamy te czynności, nie płacimy za prowadzenie konta (7 zł) i plastik (9 zł), a dodatkowo możemy za darmo korzystać ze wszystkich bankomatów w kraju (normalnie to koszt 5 zł od transakcji).

Uwaga! Od posiadaczy Konta dla Ciebie bank pobiera 10-zł opłatę za wznowienie karty.

Możliwość uniknięcia kosztów utrzymania ROR-u to niejedyna zaleta Konta dla Ciebie. Sprzężona z rachunkiem karta może mieć funkcję płatności bezpośrednio w walucie obcej (EUR, USD i GBP), jeśli powiążemy ją z przynajmniej jednym kontem walutowym.

Oprócz tego nowi klienci mogą skorzystać z atrakcyjnego oprocentowania Rachunku Oszczędzam. Stawka wynosi 3 proc. i jest naliczana przez cztery miesiące od otwarcia konta oszczędnościowego z kwartalną kapitalizacją. Podwyższone odsetki obejmuję kwotę do 50 tys. zł.

Jednak po upływie promocyjnego okresu oprocentowanie mocno spada. Stawka bazowa to WIBOR 1M – 0,5, co na dziś daje kupon w wysokości mizernych 0,14 proc.

Podsumowanie

Ofertę Credit Agricole warto rozważyć, o ile nie jesteśmy zadowoleni z dotychczasowego konta. Ewentualnie możemy poświęcić jeden z rzadko albo w ogóle nieużywanych ROR-ów.

Ze spełnieniem promocyjnych wymagań (trzykrotny wpływ 1000 zł) nie powinniśmy mieć problemu. Przy odrobinie kreatywności (wpłaty własne, przelewy od partnera, kogoś z rodziny) każdy jest w stanie zapewnić nawet wyższe wpływy (3000 zł) i zainkasować 200 zł.

Równie łatwo (wpływ 1000 zł i 1 płatność kartą albo Blikiem w przypadku Konta dla Ciebie) zapewnimy sobie darmowe utrzymanie rachunku. Przy okazji korzystnie ulokujemy niemałą sumę na atrakcyjny procent.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *