140 zł premii w promocji ING za otwarcie konta

ING Bank Śląski daje nam możliwość stosunkowo prostego zdobycia premii w wysokości 140 zł. Wystarczy, że w okresie trwania promocji założymy Konto Direct i spełnimy kilka dodatkowych warunków.

Dowiedzmy się zatem co należy uczynić, aby mieć szansę na wspomnianą stówkę + 2×20 zł.

Do kogo kierowana jest promocja ING?

Nowa promocja ING obejmuje wyłącznie tych klientów, którzy począwszy od 1 kwietnia 2018 r. do początku okresu promocyjnego, nie posiadali jakiegokolwiek konta osobistego we wspomnianej instytucji bankowej, ani też go nie współdzielili. Nie są z niej jednak wyłączeni dotychczasowi posiadacze innych produktów ING Banku, takich jak chociażby kredyty czy lokaty.

Jakie kroki dzielą Cię od otrzymania 140 zł premii?

premia 100 zł

  1.  Złóż wniosek o otwarcie konta osobistego wraz z kartą i kontem oszczędnościowym, jednak nie później niż do 30 września 2019 r. – musisz jednak koniecznie wysłać go za pośrednictwem Internetu. Stosowny formularz znajduje się na stronie ING (kliknij by na nią przejść), a samo przygotowanie do wysłania nie powinno Ci zająć więcej, aniżeli parę minut.
  2. Potwierdź zawarcie umowy – sfinalizowanie chęci założenia konta może nastąpić za pośrednictwem kuriera, a także poprzez przelew z dotychczas obsługiwanego banku. Jeżeli zdecydowałeś się na drugą opcję, wtedy sprawdź również, czy dane w sporządzanym formularzu pokrywają się całkowicie z informacjami, które widnieją na wcześniej założonym koncie. W przeciwnym bowiem razie, weryfikacja nie przebiegnie pomyślnie, a Ty nie będziesz mógł wziąć udziału w promocji.
  3. Jak najszybciej aktywuj konto i kartę debetową.
  4. Do 2 grudnia 2019 roku, przeprowadź transakcje bezgotówkowe (kartą lub przez BLIK) na kwotę minimum 1000 zł. Nie warto jednak czekać na ostatnią chwilę, gdyż liczy się termin zaksięgowania zakupów.
  5. Poza aktywnością kartą bank, premiuje transakcje wykonane przez BLIK (+ 20 zł za 3 transakcje BLIK) oraz wpływ wynagrodzenia na konto (+ 20 zł za wpływ min. 1000 zł wynagrodzenia).
  6. Pozostaw konto aktywne do dnia wypłaty bonusu na Twoje Otwarte Konto Oszczędnościowe (otwarte z kontem osobistym), a mianowicie tj. 10 grudnia 2019 r. Po tym czasie będziesz mógł je zamknąć bez żadnych konsekwencji.

Czy promocja ING jest warta uwagi – czy poprostu się opłaca?

Wspomniana promocja ING Banku Śląskiego wyróżnia się zwłaszcza bardzo prostymi zasadami, bez jakichkolwiek ukrytych haczyków. Jej regulamin powinien być dla każdego zrozumiały, a wymagane zasady stosunkowo łatwe do spełnienia. Wystarczy bowiem wydać jedynie 1000 zł kartą (a osoby młode w wieku 18-25 dokonać 8 transakcji), co z uwagi na długi czas obowiązywania promocji, nie wydaje się być zbyt wygórowaną kwotą w skali pojedynczego miesiąca. Odkładanie decyzji o założeniu konta, może jednak już nieco skomplikować sytuację pod tym względem.

Warto przy tym uważać na jedną potencjalną opłatę, na której poniesienie można się przez nieuwagę łatwo narazić. Jeżeli zależy Ci na tym, aby otrzymać premię 140 zł „na czysto”, wtedy w okresie każdego miesiąca musisz koniecznie dokonywać kartą płatniczą zakupów za co najmniej 300 zł. W przeciwnym razie, staniesz przed koniecznością poniesienia opłaty miesięcznej 7 zł.

Więcej na temat konta Direct ING dowiesz się tutaj.

Konto Direct w promocji 140 zł założymy klikając poniżej:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *